Test Analytik

Hledáme zkušeného Test Analytika na dlouhodobý projekt v oblasti bankovnictví.

Popis pozice

  • Příprava testovacích cílů, scénářů a návrh testovacích dat.
  • Budete mít zodpovědnost za vytváření testovacích požadavků podle obchodního zadání a podle risk analýzy produktů a projektů.
  • Definice vstupní a výstupní podmínky testů.
  • Příprava testovacích dat.
  • Defekt analýza: analýza výsledků testů, spolupráce na analýze a následné řešení defektu.
  • Samostatná příprava a exekuce integračních testů Soap a Rest API v nástroji Soap UI / Ready API v PRO verzi

Požadavky

  • zkušenosti s analýzou a návrhem testovacích případů
  • zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním funkčních testů na základě testovacích scénářů
  • dobrá znalost Soap UI / Ready API v PRO verzi, nastavení WSSecurity, využívání assertions, properties, datasources uživatelská znalost SQL
  • znalost UML
  • zkušenost s prací v agilním týmu/prostředí
  • základní znalosti metodik vývoje SW, přehled IT technologií, trendů a platforem
  • týmová práce
  • systematičnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
  • analytické myšlení

Výhodou:
  • znalost základů automatizace testů, Selenium, Java dobrá znalost finanční domény, zejména bankovnictví a bankovních produktů.

Nabídka

  • Zázemí
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Okamžitou splatnost faktur
  • Služby účetní
  • Férový přístup a přímou komunikaci
  • Firemní akce, večírky, sportovní vyžití

Alokace: 100% onsite na centrále zákazníka (možnosti práce formouremote a Home office dle dohody).
Doba trvání projektu: do 06/2021 s prodloužením
  • Typ úvazku:Živnostenský list
  • Požadované jazyky:čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy:Ne

Zrušit