L2 Specialista pro oblast Digitalizace a Automatizace

Pro našeho zákazníka v oblasti bankovnictví hledáme L2 Specialistu na správu a podporu IBM produktů v oblasti Digitalizace a Automatizace. Konkrétně se jedná o produkty " Operational Decision Manager" a "Business Automation Workflow".

Popis pozice

Co budete mít na starost?

  • Podporu a odpovědnost za hladký provoz aplikace na úrovni L2 a to i během upgradu jednotlivých komponent řešení.
  • Spolupráci s jednotlivými odděleními a týmy při ladění aplikace a následného odstraňování incidentů a defektů.
  • Maintanance, monitorování a tvorbu technické dokumentace.
  • Analýzu logů, serverů, databázové instance a následné odhalení možných problémů, které zamezují funkčnosti aplikace.

Požadavky

  • Samostatnost při hledání vhodného řešení incidentů.
  • Proaktivní přístup a komunikativnost.
  • Znalosti IBM WebSphere (velkou výhodou) či databázového systémů Oracle.
  • Zkušenost s Java 2 Platform, Enterprise Edition (J2EE) aplikace v prostředí OS Unix.
  • Techstack: IBM WebSphere, Oracle SQL, MQ, skriptování Bash, Shell, REST, SOAP, ALM software.
  • Přehled a zájem o aktuality a nové technologie v oblasti.

Nabídka

  • Zázemí
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Okamžitou splatnost faktur
  • Služby účetní
  • Férový přístup a přímou komunikaci
  • Firemní akce, večírky, sportovní vyžití

Nástup: Ihned
Alokace: 100% onsite u zákazníka (možnosti práce formou remote a Home office dle dohody).

Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám svůj životopis v anglickém a/nebo českém jazyce. Budeme se těšit.

Navštivte náš web: https://tipit.cz/
Sledujte nás na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tipitsolutions/?viewAsMember=true
  • Typ úvazku:Živnostenský list
  • Požadované jazyky:čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy:Ne

Zrušit