Test Manažer

Hledáme zkušeného Test Manažera/ Manažerku, který se nezalekne výzvy být u zrodu nového produktu, má za sebou pár úspěšných projektů a komunikace mu nedělá žádný problém.

Popis pozice

Kromě komunikace napříč celou bankou, na Vás čeká příprava testovací strategie, časování a postupů testování, defekt management, reporting, spolupráce s projektovým týmem a test lead v období test exekuce

Požadavky

Zkušenosti s:
  • řízením testování na projektu
  • vedením testovacího týmu
  • přípravou, prováděním a vyhodnocováním funkčních i nefunkčních testů na různých úrovních
  • běžnými testovacími nástroji (HP QC, JIRA, SoapUI)
  • nastavováním funkčního testovacího prostředí dle testovacích podmínek.

Měl/a byste mít základní znalosti a přehled o metodikách vývoje SW, dále znalost finanční domény, zejména bankovnictví a bankovních produktů je nutností.

Jaké Soft Skills hledáme?
  • systematičnost, spolehlivost, pečlivost
  • samostatnost, flexibilita
  • schopnost vést testovací tým, komunikativní osobnost

Nabídka

  • Zázemí.
  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Okamžitou splatnost faktur.
  • Služby účetní.
  • Férový přístup a přímou komunikaci.
  • Firemní akce, večírky, sportovní vyžití.

  • Alokace 12/2020 04/2021 s možností prodloužení
  • Do budoucna potřeba 100% onsite na centrále zákazníka, nyní stále běží remote.

Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám svůj životopis v anglickém a/nebo českém jazyce. Budeme se těšit.

Navštivte náš web: https://tipit.cz/
Sledujte nás na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tipitsolutions/?viewAsMember=true
  • Typ úvazku:Živnostenský list
  • Požadované jazyky:čeština (rodný) angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy:Ne

Zrušit