Solution Architect

Pro našeho zákazníka v oblasti telekomunikačních služeb, hledáme zkušeného Solution Architekta pro vytváření architektonických návrhů.

Popis pozice

Co budete mít na starost?

  • Návrh architektury řešeni pro IT aplikace
  • Vyberete ty pravé technologie a nástroje pro bezpečné a robustní aplikace
  • Spolupráci a komunikaci s jednotlivými odděleními a týmem architektů a vývojářů při sdílení návrhů
  • Návrh řešení a s tím spjatá komunikace s businessem a analýzou

Požadavky

  • Znalost UML v nastroji Enterprise Architect a Business Process Model and Notation (BPMN).
  • Znalost WS i REST paternů a microservice architektury
  • Znalost Javy a SQL.
  • Zkušenosti s návrhem a vývojem webových aplikaci.
  • Znalost Telco prostředí a OSS/BSS procesu.
  • Schopnost pracovat v Agile i Waterfall.
  • Znalost Enterprise a Business architektury a procesní analýzy ( výhodou).
  • Zkušenosti s Docker, Kubernetes, OpenShift, Jira a Confluence ( výhodou).

Nabídka

  • Zázemí.
  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Okamžitou splatnost faktur.
  • Služby účetní.
  • Férový přístup a přímou komunikaci.
  • Firemní akce, večírky, sportovní vyžití.

  • Nástup: Ihned
  • Alokace do 12/2021 s možností prodloužení.
  • 100% onsite na centrále zákazníka, nyní stále běží remote.

Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám svůj životopis v anglickém a/nebo českém jazyce. Budeme se těšit.

Navštivte náš web: https://tipit.cz/
Sledujte nás na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tipitsolutions/?viewAsMember=true
  • Typ úvazku:Živnostenský list
  • Požadované jazyky:čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy:Ne

Zrušit