Full-stack Developer

Baví tě React, ale chceš se zároveň věnovat programování v Node.js? K nám do Sprinx Systems hledáme šikovného Full-Stack vývojáře/ku, který se se bude chtít zapojit do vývoje projektů pro jednu z největších stavebních společností a mnoho dalších projektů pro významné klienty. Jedná se hlavně o projekty z oblasti e-commerce. U nás tě nuda na jednom projektu nečeká! Mimo jiných fajn benefitů, ti dáme šanci, realizovat se podle tvých zájmů - pomůžeme ti se rozvíjet, ať už budeš chtít proniknout do SW architektury nebo vést časem svůj vlastní tým.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Budeš pracovat v mikro teamu na několika různých projektech. Typicky se seniorem a/nebo s projektovým manažerem, kteří budou tvými přímými zákazníky.
Čeká tě tvorba webové aplikace
Integrace aplikace s velkým množstvím datových zdrojů
Náš Stack: #React, #Tailwind CSS, #Node.js, #NestJS, #SQL Server, #Mongo DB
Budeš dostávat různé požadavky z různých projektů. Někdy se vyskytne prekérní provozní situace, která bude vyžadovat tvou plnou pozornost.
Jestli budeš mít zájem, můžeš se taky určitě podílet na návrhu řešení nebo časem mentorovat juniornější kolegy.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Rádi bychom, aby jsi měl zkušenosti s Javascript / Typescript (React, Node.js) a znalost SQL Databází.
Hledáme někoho, kdo by s námi chtěl ideálně sedět v kanceláři a podílet se na dění ve firmě. Dáváš přednost remote? Nevadí Máme ozkoušeno, že to může dobře fungovat.
Schopnost dotahovat věci do konce.
Kluci jsou dobrá parta a rádi se spolu zasmějí, podělí se o zkušenosti a zajdou na pivo. Rádi bychom našli člověka, co k nám zapadne.
Chuť a vůli učit se nové věci a posouvat se odborně dál.
Chceš do toho s námi jít na plno - preferujeme full-time vytížení.
Akceptaci práce v týmu, který je vysoce výkonově; zaměřený.
Servisní orientaci, tj. tvou hlavní prioritou je doručení dobré služby zákazníkovi.
Komunikativnost a schopnost si říci o pomoc (zpětná vazba je základním pilířem týmu).
Akceptaci změny – situace na bojišti se mění každým okamžikem.
Zodpovědnost a schopnost vzít na sebe část projektu, to by pro tebe neměl být problém.

Co dostanete na oplátku:

Zakládáme si na odbornosti, a proto u nás budeš mít možnost profesního růstu - učit se můžeš od mnoha chytrých a zkušených lidí.
Těšit se můžeš na fajn prostředí – čekají tě tu lidi, kteří jsou nejen chytří, ale taky v pohodě. Pořádáme neformální teambuildingy a firemní akce.
Dostaneš se ke spoustě zajímavých projektů pro prestižní společnosti. Přesvědčit se můžeš na našich webovkách: https://www.sprinx.com/reference/pripadove-studie, https://www.sprinx.com/reference.
Pracovní režim si lze nastavit flexibilně - v kanceláři budeš mít svou židli a stůl, ale když budeš chtít část týdne pracovat na HO, není to problém.
A k tomu samozřejmě benefity jako týden volna navíc, firemní angličtina, možnost e-learning vzdělávání, stravenkový paušál, Multisportka, parkování zdarma, občerstvení na pracovišti a neomezený přístup ke kávě,
Spolupráce možná jak na HPP, tak IČ.

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Information Technology, region Praha hl.m.

Senior Venture Designer

  • CreativeDock
  • Berlin
  • By agreement

We're looking for people who enjoy thinking People who like to ask. People who like to explore reasons behind success and failure, who are interested in human thought, action, and decision-making. As…

Senior Venture Designer

Analytik bezpečnosti

  • KOMIX
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Našli jste svůj talent v analýze a dostali jste se pod kůži legislativě v oblasti security? Na pozici procesního analytika se u nás můžete těmto oblastem věnovat naplno. Přidejte se do našeho týmu.

Analytik bezpečnosti

Vulnerability Management Specialist

  • KOMIX
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Baví Tě odhalovat kybernetické zranitelnosti a hlavně jim předcházet? Jsi tu správně. Přidej se do našeho vulnerability management týmu.Další směřování záleží na Tobě. Přibrat si můžeš ještě některý…

Vulnerability Management Specialist