AP Accountant

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Jsem Katka, teamleaderka Request for Credit teamu, a hledám k nám nového kolegu, který už má předchozí zkušenosti z oddělení Accounts Payable. V týmu je nás 13 a pokud rád/a piješ kávu a umíš používat GIFy, tak jsi náš člověk a bude se Ti u nás líbit.
Pracujeme pro skandinávský trh s elektronikou jako jedna z mála společností v Brně. Denně zpracováváme dobropisy za zboží vrácené zákazníkem v záruční lhůtě. Součástí naší práce jsou i pravidelné finanční uzávěrky a máme také stanoveny denní cíle na zpracování přijatých dobropisů. Komunikujeme s dodavateli, business partnery a kolegy v angličtině na denní bázi. Pracujeme hlavně v účetním systému SAP a jeho aplikacích.
Vzdělávání je pro nás jedna z priorit, protože tě dokáže vyšvihnout na seniorní role v rámci týmu, oddělení či celého Currys CoE. Právě hledáme kolegu s předchozími zkušenostmi a chceme ho zapojit do projektů, automatizace úkolů, robotizace a digitalizace.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Už dobře víš, jak to chodí v Accounts Payable, rozumíš celému AP cyklu, znáš AP dokumenty a rozumíš GRIR účtům. V nějakém z předchozích zaměstnání jsi už řešil/a uzávěrky, umíš také plynule anglicky slovem i písmem a baví tě pokročilejší funkce v Excelu. Měl/a bys umět hlídat detaily a být trochu puntičkář. Nespokojíš se polovičatými informacemi a chceš rozumět celému procesu a jeho logice. Umíš pracovat samostatně a zorganizovat si úkoly, ale i podržet svůj tým. Pokud jsi již dříve pracoval/a se SAPem, bude to velké plus.

Co dostanete na oplátku:

  • čeká Tě 25 dní dovolené
  • máš nárok na e-stravenky v hodnotě 110 Kč za směnu
  • nabízíme částečný home office a sick days
  • jsme certifikovaný ACCA zaměstnavatel
  • poskytujeme příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • máme firemní knihovnu, kde si můžeš půjčit mnoho zajímavých knížek z různých oblastí
  • podnikáme společné akce jako vánoční večírek, BBQ party, boat party, treasure hunt nebo exit game, a také podporujeme a organizujeme charitativní projekty
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail