AP Junior Accountant

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Jsem Katka, teamleaderka Request for Credit teamu a hledám k nám kolegu, nebo kolegyni na pozici Accounts Payable Junior Accountant. V týmu je nás 13 a pokud rád/a piješ kávu a umíš používat GIFy, tak jsi náš člověk a bude se Ti u nás líbit.
Pracujeme pro skandinávský trh s elektronikou a denně zpracováváme dobropisy za zboží vrácené zákazníkem v záruční lhůtě. Řešíme také pravidelně uzávěrky a máme stanoveny denní cíle, které se týkají dodržování deadline na zpracování naskenovaných dobropisů.
Na práci nás baví, že není jednotvárná. Během dne se totiž věnujeme různým činnostem. Na této pozici v Currys Tě čeká práce v účetním programu SAP a komunikace s našimi obchody i dodavateli.
Pokud se rád/a vzděláváš, jsi na správném místě. Vzdělávání je pro nás hodně důležité, protože díky němu se později můžeš posouvat na seniornější pozice v rámci teamu, departmentu nebo i celého Currys. Tuhle příležitost u nás dostaneš.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Hledáme někoho, koho baví komunikovat v angličtině, kdo rád pracuje s daty v Excelu a má zájem se učit nové funkce.
Abychom naši práci mohli dělat dobře, musíme být pečliví a hlídat detaily například proto, abychom správně určili DPH, zkontrolovali dodavatele, cenu apod. Dále musíme přemýšlet nad tím, co a proč děláme, a jak to může ovlivnit fungování ostatních teamů.

Co dostanete na oplátku:

  • čeká Tě 25 dní dovolené
  • máš nárok na e-stravenky v hodnotě 110 Kč za směnu
  • nabízíme částečný home office a sick days
  • jsme certifikovaný ACCA zaměstnavatel
  • poskytujeme příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • máme firemní knihovnu, kde si můžeš půjčit mnoho zajímavých knížek z různých oblastí
  • podnikáme společné akce jako vánoční večírek, BBQ party, boat party, treasure hunt nebo exit game, a také podporujeme a organizujeme charitativní projekty
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail