Customer Support Associate

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Naše CSA odělení hledá novou posilu. Jsi týmový hráč, který se nebojí ozvat a společnými silami zdolat práci pro daný den? Zároveň ale v sobě máš vlka samotáře, který je nezávislý a dokáže se po zaškolení sám rozhodovat? Chceš se naučit vybrat tu nejlepší elektroniku a pomoct nám se zpracováním prodloužených záruk? Tak čti dál, jelikož možná právě tebe hledáme!

Jsme mladý kolektiv dvou menších týmů a hledáme někoho, kdo by nám pomohl s administrací smluv zákazníků, zaváděním informací o opravách elektroniky do firemního systému a s hledáním náhrad těch výrobků, které už opravit nejde. Nemusíš se bát, nejsme žádné call centrum a žádosti o řešení nám chodí rovnou do systému, jen musíš občas vyřešit specifické žádosti formou mailu.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Hledáme někoho na zpracování smluv, posuzování reklamací a oprav výrobků.
  • Jelikož jsme obchod s elektronikou naučíme tě, která specifikace různých výrobků jsou nejdůležitější a která značka je lepší, než jiná. Získané znalosti využiješ i mimo práci až si budeš kupovat nový počítač nebo třeba lednici.
  • Budeš potřebovat znalost angličtiny, abys mohl/a vyhodnocovat reklamace a hledat náhrady zboží. Jednotlivé výrazy se často opakují, takže se naučíš orientovat velice brzy. Pokročilejší angličtina bude potřeba na komunikaci s obchody formou mailu. Pokud zrovna nečemu nebudeš rozumět můžeš se obrátit na některého z kolegů a spolu už to určitě rozlousknete.
  • Na denní bázi pracujeme s MS office včetně Outlooku a Teamsů, které slouží pro firemní a týmovou komunikaci. Dále pracujeme s interními systémy jako je Citrix a Ultima.
Ještě jsi o nich neslyšel/a? Neboj, v rámci školení ti ukážeme jak na ně.

Co dostanete na oplátku:

  • čeká tě 25 dní dovolené
  • máš nárok na e-stravenky v hodnotě 110 Kč za směnu
  • nabízíme částečný home office a sick days
  • poskytujeme příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • máme firemní knihovnu, kde si můžeš půjčit mnoho zajímavých knížek z různých oblastí
  • podnikáme společné akce jako vánoční večírek, BBQ party, boat party, treasure hunt nebo exit game, a také podporujeme a organizujeme charitativní projekty

Dočetl/a jsi náš inzerát až do konce a vzbudili jsme tvůj zájem? Přihlaš se na tuto pozici a my tě rádi poznáme.
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail