Full-stack Developer

Baví tě React, ale chceš se zároveň věnovat programování v Node.js? K nám do Sprinx Systems hledáme šikovného Full-Stack vývojáře/ku, který se se bude chtít zapojit do vývoje projektů pro jednu z největších stavebních společností a mnoho dalších projektů pro významné klienty. Jedná se hlavně o projekty z oblasti e-commerce. U nás tě nuda na jednom projektu nečeká! Mimo jiných fajn benefitů, ti dáme šanci, realizovat se podle tvých zájmů - pomůžeme ti se rozvíjet, ať už budeš chtít proniknout do SW architektury nebo vést časem svůj vlastní tým.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Budeš pracovat v mikro teamu na několika různých projektech. Typicky se seniorem a/nebo s projektovým manažerem, kteří budou tvými přímými zákazníky.
Čeká tě tvorba webové aplikace
Integrace aplikace s velkým množstvím datových zdrojů
Náš Stack: #React, #Tailwind CSS, #Node.js, #NestJS, #SQL Server, #Mongo DB
Budeš dostávat různé požadavky z různých projektů. Někdy se vyskytne prekérní provozní situace, která bude vyžadovat tvou plnou pozornost.
Jestli budeš mít zájem, můžeš se taky určitě podílet na návrhu řešení nebo časem mentorovat juniornější kolegy.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Rádi bychom, aby jsi měl zkušenosti s Javascript / Typescript (React, Node.js) a znalost SQL Databází.
Hledáme někoho, kdo by s námi chtěl ideálně sedět v kanceláři a podílet se na dění ve firmě. Dáváš přednost remote? Nevadí Máme ozkoušeno, že to může dobře fungovat.
Schopnost dotahovat věci do konce.
Kluci jsou dobrá parta a rádi se spolu zasmějí, podělí se o zkušenosti a zajdou na pivo. Rádi bychom našli člověka, co k nám zapadne.
Chuť a vůli učit se nové věci a posouvat se odborně dál.
Chceš do toho s námi jít na plno - preferujeme full-time vytížení.
Akceptaci práce v týmu, který je vysoce výkonově; zaměřený.
Servisní orientaci, tj. tvou hlavní prioritou je doručení dobré služby zákazníkovi.
Komunikativnost a schopnost si říci o pomoc (zpětná vazba je základním pilířem týmu).
Akceptaci změny – situace na bojišti se mění každým okamžikem.
Zodpovědnost a schopnost vzít na sebe část projektu, to by pro tebe neměl být problém.

Co dostanete na oplátku:

Zakládáme si na odbornosti, a proto u nás budeš mít možnost profesního růstu - učit se můžeš od mnoha chytrých a zkušených lidí.
Těšit se můžeš na fajn prostředí – čekají tě tu lidi, kteří jsou nejen chytří, ale taky v pohodě. Pořádáme neformální teambuildingy a firemní akce.
Dostaneš se ke spoustě zajímavých projektů pro prestižní společnosti. Přesvědčit se můžeš na našich webovkách: https://www.sprinx.com/reference/pripadove-studie, https://www.sprinx.com/reference.
Pracovní režim si lze nastavit flexibilně - v kanceláři budeš mít svou židli a stůl, ale když budeš chtít část týdne pracovat na HO, není to problém.
A k tomu samozřejmě benefity jako týden volna navíc, firemní angličtina, možnost e-learning vzdělávání, stravenkový paušál, Multisportka, parkování zdarma, občerstvení na pracovišti a neomezený přístup ke kávě,
Spolupráce možná jak na HPP, tak IČ.

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Informační technologie, region Praha hl.m.

Group Enterprise Architecture Manager

  • Fortuna
  • Prague
  • By agreement

Fortuna has become an established brand among customers within just a few years. We became a proud international Family of companies carrying Fortuna Entertainment Group from the first betting shop.…

Group Enterprise Architecture Manager

Fullstack developer (React Native/.NET Core)

  • Komix Digital
  • Prague
  • By agreement

We are looking for an experienced Software Engineer with a focus on full stack development using React Native and .NET Core in an Azure cloud environment. You will be working remotely on a mobile app…

Fullstack developer (React Native/.NET Core)

Full-stack developer (Node.js, Angular, Typescript)

  • Manuvia Expert Recruitment
  • Praha 5
  • By agreement

Aktuálně hledám Fullstack developera pro společnost, která vyhrála ocenění zaměstnavatele roku a specializuje se na poskytování pojištění. 

Full-stack developer (Node.js, Angular, Typescript)