Generali - Test Analytik/Tester KDP

Do týmu systémů životního pojištění hledáme na dlouhodobou pozici (2 roky+) Testera/Test Analytika, který bude primárně zodpovědný za tovrbu testovacích scénářů a provádění manuálních uživatelských testů nových funkčností core systému případně nových systémů v rámci ŽP (případný zájem o automatizaci testů či zátěžové testy je vítán).

Co bude vaším úkolem:

  • Spolupráce na rámcové testovací analýze požadavků
  • Tvorba testovacích analýz z FD a TD
  • Vytváření Testovacích případů
  • Provádění testů (systémových, integračních, TMM)
  • Testy provozních chyb patch
  • Koordinace, řízení a konzultace release testerům (junior testeři)
  • Kontrola hlášených chyb

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Základní požadavky
o Zkušenosti s testováním a testovací analýzou minimálně 2 roky
o Znalost základních principů webových aplikací
o Znalost SQL – na úrovni potřebné pro testera/test analytika
o Orientace v enterprise prostředí a týmový duch
o Čeština slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího

Výhoda
o Zkušenosti z projektu pro finanční instituce (banka/pojišťovna)
o Zkušenosti s nástroji pro automatizované či zátěžové testování (Selenium apod.)