Grafikus

A Kifli.hu a Rohlik csoporthoz tartozik, melynek tagjai még a Rohlík.cz, a Gurkerl.at, és hamarosan a német Knuspr is csatlakozik hozzánk! Mi a Kiflinél mindig az élet ropogósabb oldalát nézzük, segítünk egymásnak és együtt vészeljük át a kihívásokat, amik természetesen jelen vannak, ha egy start-upról beszélünk. Hát..ez a Kifli kaland! Az egymással való kapcsolat mellett fontosak számunkra a vásárlóink, akik a legjobb szolgáltatást és termékeket érdemlik, és partnereink, akik pedig minőségi, kézműves különlegességekkel töltik fel polcainkat, hogy vásárlóink arcára közösen csaljunk mosolyt 1-1 Kifli zacskó kibontásakor.

Bővülő marketing csapatunk kreatív különítményének tagjaként Medior és Senior Grafikusunkkal, Copywriterünkkel és Social Media Managerünkkel közösen és szorosan fogsz együtt dolgozni, és segíteni a kreatív és marketing anyagok megtervezését, elkészítését, a Rohlik és a Kifli brand arculatának megfelelően. Munkáddal, kreativitásoddal segíted vizuális formába önteni mindazt, amiről a Kifli és missziója szól, és ezzel hatékonyan támogatod a marketing csapatot és a céget a kitűzött célok elérésében.

Feladataid lesznek:
Online és offline grafikai anyagok tervezése és készítése a cég hatékony vizuális megjelenésének támogatása érdekében:
Online grafikai anyagok:
Videós anyagok vágása, szerkesztése, animálása.
Social media tartalmak magas szintű készítése, a platformok formátum és kreatív követelményeinek ismeretével.
Vizuálisan kiemelkedő mozgó és statikus bannnerek készítése
Hirdetések, hírlevelek grafikai anyagainak elkészítése

Microsite tervezés és szerkesztés
Weboldal grafikai elemeinek elkészítése, szerkesztése, frissítése

Offline grafikai anyagok
Szórólap és egyéb offline grafikai anyag tervezése, szerkesztése
Katalógus tervezés, szerkesztés
Csomagolástervezés
Autógrafika
Iroda dekoráció

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

Mit keresünk benned
Szakirányú végzettséget
3+ éves social media kommunikációban szerzett tapasztalatot (előny, ha sok különböző márkával és/vagy reklámügynökségi területen dolgoztál)
A PremierePro, After Effects, Audition programokkal kapcsolatos kiemelkedő tudást,
Figma rendszer ismeretét
Adobe InDesign, Photoshop és Illustrator magabiztos ismeretét
A vállalat arculati szabályai szerint történő munkavégzést
Kreatív önállóságot, proaktivitást
Gyorsaságot, precizitást, igényességet,
A kihívásokra megoldás keresést
Csapatjátékos, hisz itt mi mindent egy csapatként érünk el
Imádsz pörögni és bírod is a pörgést
Pozitív gondolkodás, jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
Angol nyelvtudás

Mit kap cserébe:

Cserébe ezt nyújtjuk neked
Start-up környezet, ahol versenyképes fizetéssel jutalmazunk
Fejlődési, tanulási lehetőség
A hasad sem lesz soha üres, hűtőink mindig telis-tele vannak a legjobb minta termékekkel különböző beszállítóink jóvoltából
Nem utolsó sorban egy szuper csapat, akivel egy hajóban evezel