Hálózatfejlesztő

A Tom Market Kft. magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely kisbolthálózatát franchise rendszerben működteti. A cég 2008-as alapítása óta a hálózatba tartozó üzletek és szerződött franchise partnereink száma évről évre növekszik, 2022-ben már több, mint 150 bolttal összesen 12 magyarországi megyében vagyunk jelen. Pécsett, a belvárosban található a központi irodánk, valamint a tavalyi évben raktárépületünket is megnyitottuk.

A Tom Market Kft. (www.tommarket.hu) a folyamatos fejlődés jegyében
pozícióba keres munkatársat.

A munkakör célja: Cégünk hálózatfejlesztőjeként potenciális partnereket keresel fel a Dunántúlon, tájékoztatod őket üzleti lehetőségünkről, annak érdekében, hogy a Tom Market tovább növekedhessen.

  • Túraterv alapján potenciális partnerek felkeresése és tájékoztatása
  • Előzetes kalkuláció készítése az adott bolt forgalmáról
  • Szerződéses feltételeink ismertetése leendő partnereink részére
  • Kapcsolattartás társosztályainkkal
  • Információ átadás és folyamatos feedback gyűjés

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Értékesítési területen szerzett munkatapasztalattal bír
  • Határozott a fellépése, kiválóan kommunikál, megnyerő személyiség, aki bárkivel megtalálja a közös hangot
  • B kategóriás jogosítványa, illetve vezetési rutinja is van
  • Magabiztosan kezeli az MS Office programjait

Mit kap cserébe:

  • Alapbér és bónusz
  • Biztosítjuk számára a munkavégzés szükséges kifogástalan eszközöket (laptop, telefon), valamint céges gépjárművet is, magánkilométer használattal
  • Folyamatosan fejlődő, növekvő vállalati háttér
  • Támogató vezetői és munkatársi légkör