HR Generalista

Partnerünk egy budapesti kutatás-fejlesztéssel és gyártással is foglalkozó , továbbá a gépeikhez tartozó kémiai reagensek előállításával foglalkozó nemzetközi vállalat.
Budapesti HR csapatukba bővülés miatt junior HR Generalistát kollégát keresünk.

▪ A Cég HR céljainak megvalósításában való részvétel
▪ Egyéb HR-t támogató operatív feladatok elvégzése
▪ Toborzásokban (szellemi és fizikai) való részvétel
▪ HR Admin: jelenlétik, bérszámfejtés előkészítése
▪ Belső kommunikációs folyamatokban való részvétel

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1 év HR területén szerzett tapasztalat, akár gyakornoki tapasztalat is megfelelő
  • Stabil angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség, nyitottság
  • Csapatszellem
  • Proaktivitás

Mit kap cserébe:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern munkakörnyezetet
  • Nyelvi képzéseket (angol/német)
  • Cafeteria juttatások
  • Sportolási lehetőségek céges szinten
  • Medicover egészségbiztosítás