INTERNÍ SAP SPECIALISTA (m/ž)

Máte zkušenosti s modulem HCM v systému SAP? Rádi komunikujete s lidmi a máte rádi nové výzvy? Staňte se součástí týmu ve Skupině VINCI Construction CS!

  • Podporu projektu integrace nových společností do systému SAP
  • Podílet se na založení 6nových společností a migraci osobních a mzdových dat pro 600+ osobních čísel
  • Koordinovat dílčích částí projektu, připravovat podklady a testování
  • Komunikovat s centrálním IT týmem ve Francii, kolegy ve společnosti, případně se SAP prostřednictvím SAP Launchpad
  • Poskytovat 1. úroveň podpory uživatelům (reakce na dotazy – emaily, telefonáty, evidované požadavky), případně vyšší úroveň podpory dle zkušeností

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem (komunikace s Francií)
  • MS Office – dobrá uživatelská znalost, zejm. EXCEL (zpracování velkého objemu dat, reporty, filtrace, funkce)
  • Znalosti a orientace v HR oblasti (personalistika, mzdy)
  • Zkušenosti s modulem HCM (PA20, PA30, PA40, PA70, PPOME, AdHoc Query, hromadný import, simulace a výpočet mezd)
  • Customizing výhodou
  • Analytické schopnosti, samostatnost, pečlivost, zájem a ochotu učit se nové věci
  • Aktivní pro-zákaznický přístup a schopnost stanovit si priority

Co dostanete na oplátku:

  • Pestrou pracovní náplň u stabilního zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené (týden dovolené navíc)
  • Příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 140 Kč, firemní kantýna s venkovním sezením
  • V případě úspěšného zvládnutí projektu atraktivní ohodnocení
  • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Moderní pracoviště v Praze 4 s vlastním stravováním a parkovištěm před budovou