iOS Developer - trainee/junior

Chceš vyvíjet pro iOS, psát kód ve Swiftu, posouvat se a osvojit si profesionální přístup?

Co můžeš očekávat od “juniorské role”?

Dostaneš možnost hodně se toho naučit.
Nenecháme tě na holičkách - na projektu budeš s dalším zkušenějším člověkem.
Od seniora se tvoje pozice liší pouze nižší odpovědností, menšími hard skills a tím, že budeš mít při ruce někoho, kdo ti vždy rád pomůže. Naopak možnost nastavit si styl práce, prosadit změnu nebo novou technologii budeš mít stejnou jako senior.

Jak tě budeme zaučovat?

Během cca 6 týdnů tě seznámíme s technologiemi, které používáme a s principy naší práce. Osvojíš si tutoriály, vyzkoušíš si pair coding i práci na reálném projektu. K tomu budeš mít svého mentora, na kterého se můžeš kdykoliv obrátit.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Jak konkrétně pracujeme?

Jak říká Lukáš, garant House of iOS…

“Mobilní vývojáři obvykle dostanou práci zadanou ve formě user story nebo technického tasku. User story popisuje scénář, který může uživatel v appce prožít, technický task pak znamená určitou technickou úpravu, která není pro uživatel přímo viditelná. K user story vývojář dostane design, podle kterého se implementuje UI, a specifikaci API, na které je dané UI napojené. S případnými nejasnostmi s radostí pomůže projekťák, designer nebo ostatní vývojáři. Tým se obvykle každý den potká na standupu, kde si členové týmu řeknou, jaký je progres, a proberou případné otázky.Pravidelně se odehrává i plánování, kde si tým rozvrhuje práci na následující iteraci (typicky 2 týdny), demo, kde tým prezentuje aktuální progres, a retro, kde si tým validuje svoji efektivitu a případně vymýšlí, jak svou efektivitu zvýšit.”

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Jaké technologie používáme?

Vše píšeme samozřejmě ve Swiftu, na layout používáme Stevii a programujeme reaktivně s pomocí RxSwiftu nebo async/await. Když se poštěstí a klient kývne na vyšší deployment target, tak měníme Stevii za SwiftUI a RxSwift za Combine, aby nám vše šlo ještě víc od ruky.

Knihoven třetích stran se nebojíme a spravujeme je pomocí Swift Packages. S dependency injection nám pomáhá Swinject a čitelnost kódu nám hlídá Swiftlint.

Co dostanete na oplátku:

Co tě u nás čeká?

 • Otevřený budget na vzdělávání - každý měsíc můžeš 1 MD strávit “nachytřováním”,
 • know-how iOS týmu, kdy si společně definujete cíle, kam chcete sebe a celou platformu posouvat,
 • svobodné principy bez zbytečných reportů a hierarchií, sebeřiditelné týmy,
 • parta nových kámošů, výlety (do Chorvatska, hor, na vodu..), - pravidelné grilovačky, společné sportování, deskovky nebo - lednička plná Red Bullu a Matéček,
 • zázemí kanceláří na Letné a už dneska samozřejmost -možnost pracovat odkudkoliv.
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Informační technologie, region Praha hl.m.

IT Recruiter

 • Manuvia Expert Recruitment
 • Praha hl.m.
 • Dohodou

Rozšiřujeme náš tým o další recruitery. Zajímají Vás technologie a rádi byste pronikli hlouběji do světa IT? Baví Vás nábor a chcete se vzdělávat v oblasti HR? Pak mě neváhejte kontaktovat.

IT Recruiter

Group Analytics Team Leader

 • Fortuna
 • Prague
 • By agreement

Fortuna has become an established brand among customers within just a few years. We became a proud international Family of companies carrying Fortuna Entertainment Group from the first betting shop.…

Group Analytics Team Leader

Product Owner for team Onyx

 • Dodo
 • Prague
 • By agreement

DODO is unstoppable! We are a technology and logistics service for e-commerce, retail, restaurants, and fast food, and within a few years, we have become one of the largest last-mile delivery…

Product Owner for team Onyx