IT Administrátor

Jsi ajťák tělem i duší? Rád bys pracoval s nejnovějšími technologiemi po boku skvělých lidí při práci, která má smysl? U nás na to budeš mít prostor! Aktuálně máme otevřené 2 pozice a hledáme buď ostřílené mazáky, nebo dáme šanci i někomu s menšími zkušenostmi, kdo se ale chce posunout dál a nezalekne se žádné výzvy. Pokud se tě týká druhá možnost, čti dál (pro seniory máme totiž jiný popis)...

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Budeš pracovat v menším týmu plným skvělých lidí. Složený je jak z juniorů, tak zkušených seniorů, kteří ti vždy rádi poradí.
Čeká tě příjem požadavků od zákazníků a zpracovávání jejich řešení (uživatelská podpora).
Budeš pracovat se síťovými protokoly a službami (#Active Directory, #DHCP, #DNS, atd.), instalovat aplikace, drobné HW zásahy a profylaxe.
Dostaneš se k #Office 365 prostředí v cloudu (Exchange/Outlook, Teams, Azure AD).
Neminou tě ani občasné výjezdy k zákazníkům dle potřeby (Praha).
No a samozřejmě bude potřeba, abys vedl příslušnou dokumentaci.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Budeme potřebovat, aby ses rád učil nové věci, ale pracoval jsi alespoň s částí technologií popsaných výše (ostatní tě rádi naučíme)
Každopádně víš, jak nastavit doménu, síť nebo tiskárnu
Bylo by fajn, aby ti nevadilo sdílet své znalosti s ostatními - kluci jsou dobrá parta a rádi se spolu zasmějí, podělí se o zkušenosti a zajdou na pivo. Rádi bychom našli člověka, který k nim do týmu zapadne.
Trocha ochoty a nadšení
Zodpovědnost za dostupnost systémů a samostatnost
Pozitivní postoj k Linuxu ;-)

Co dostanete na oplátku:

Zakládáme si na odbornosti, a proto u nás budeš mít možnost profesního růstu
Investujeme do tvého vzdělání – bude jen na tobě, jaký kurz nebo konference tě zaujme, a potom ji i můžeš zakončit certifikační zkouškou
Učit se tu můžeš od mnoha chytrých a zkušených lidí, a to nejen formou každodenní spolupráce, ale pořádáme třeba i různá interní školení
A k tomu samozřejmě klasika: 5 týdnů dovolené, volitelné kurzy angličtiny, možnost využívat firemního kouče či psychologa, flexibilní pracovní doba, spolupráce možná jak na HPP tak IČ, možnost Home office, stravenky, Multisportka, parkování zdarma, občerstvení na pracovišti a neomezený přístup ke kávě atd.
Zaujalo tě to? Rádi s Vámi probereme víc při kávě u nás na Braníku. Stačí nám poslat CV, připojit k tomu pár motivačních řádků o sobě a napsat kontakt, na kterém tě můžeme zastihnout. Pokud se zalíbíš i ty nám, naplánujeme si krátkou online schůzku, kde si o sobě povíme víc!
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail