Java developer

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Hledáme středně zkušeného JAVA Developer – medior (3-5 let zkušeností)

Náplň práce:
vývoj v Java a JavaScript
vývoj webových, desktopových a mobilních aplikací pro burzovní systém
automatizace testů
účast na analýze a designu informačních systémů
spolupráce s ostatními projektovými členy

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Požadujeme:

absolvent VŠ se zaměřením na IT a 3 roky relevantní praxe (případně SŠ a 5 let relevantní praxe)
znalost Java SE, JavaScript
základní znalost databáze Oracle, PL/SQL nebo jiných
znalost práce s GIT

Co dostanete na oplátku:

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Informační technologie, region Praha hl.m.

Group Enterprise Architecture Manager

  • Fortuna
  • Prague
  • By agreement

Fortuna has become an established brand among customers within just a few years. We became a proud international Family of companies carrying Fortuna Entertainment Group from the first betting shop.…

Group Enterprise Architecture Manager

Fullstack developer (React Native/.NET Core)

  • Komix Digital
  • Prague
  • By agreement

We are looking for an experienced Software Engineer with a focus on full stack development using React Native and .NET Core in an Azure cloud environment. You will be working remotely on a mobile app…

Fullstack developer (React Native/.NET Core)

Full-stack developer (Node.js, Angular, Typescript)

  • Manuvia Expert Recruitment
  • Praha 5
  • By agreement

Aktuálně hledám Fullstack developera pro společnost, která vyhrála ocenění zaměstnavatele roku a specializuje se na poskytování pojištění. 

Full-stack developer (Node.js, Angular, Typescript)