(Junior) Recruiter - Business Services

Recruitment. To určitě neslyšíte poprvé. Tenhle obor je nyní důležitější než kdy dřív. GoodCall je společnost, která prosazuje moderní a zodpovědný přístup k náboru a mění svět recruitmentu k lepšímu. Budujeme nejinovativnější recruitment centrum ve střední Evropě - přidejte se k nám!

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Oblast business services je svižné prostředí a kdo chvíli stál, již stojí opodál. Abychom stíhali našim klientům a stále jim mohli nabízet služby v té nejvyšší kvalitě, rozšiřujeme Commercial tým pod taktovkou Jirky Schlögla a hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici (Junior) Recruitera!

Recruiter v GoodCallu je člověk, který se na denní bázi:
 • stará o klienty (zprostředkovává jim vhodné uchazeče, je s nimi v pravidelném kontaktu, sděluje zpětnou vazbu z trhu, poskytuje konzultace v rámci svého oboru),
 • pečuje o kandidáty (vyhledává je, aktivně oslovuje, udržuje s nimi kontakt, realizuje online či offline pohovory, provází je výběrovými řízeními, dává doporučení, zjišťuje a sděluje zpětnou vazbu),
 • pracuje s interní databází (dbá na kvalitu dat, pracuje s analytikami, dobře se orientuje v různých funkcionalitách).

Úzce spolupracovat budete s týmem vyškolených Talent Sourcerů, kteří se zaměřují na strategii sourcingu, vyhledávání, oslovování a pre-screening kandidátů. Vaším úkolem bude kolegy vést, být jim mentorem a zasazovat se o jejich další rozvoj.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

 • Člověka s předchozí zkušeností s recruitmentem či sourcingem, ideálně v oblasti business services (SSC/multilingual).
 • Angličtina na výborné úrovni je nutností, jelikož řada našich klientů i kandidátů jsou cizinci. Další jazyky mohou být výhodou.
 • Někoho s chutí se v těchto oblastech i nadále rozvíjet.
 • Osobnost, která má komunikační dovednosti na vysoké úrovni, analytické uvažování, orientaci na cíl a na zákazníka, podnikavého ducha, empatii a houževnatost.

Co dostanete na oplátku:

 • Práci ve firmě, kde můžete aktivně ovlivňovat veškeré dění.
 • Podporu nejen ze strany managementu a kolegů, ale také Marketing a People Care týmu.
 • Konstantní support poskytuje i po úvodním zaškolení dedikovaný Head of Sourcing Vláďa Rafaj, který pro nás také neustále sleduje nové trendy ve světě vyhledávání talentů.
 • Investice do Vašeho dalšího rozvoje. Prostřednictvím tréninků sesterské Recruitment Academy budete mít zdarma přístup ke stovkám hodin špičkového odborného obsahu, včetně komplexní série víc jak 30 kurzů Digital HR Leaders. Každý nováček bezplatně prochází také certifikačními školeními RACS a RACR v hodnotě téměř 20 tisíc. Mimo to vytváříme i řadu interních vzdělávacích programů a realizujeme další ad hoc školení.
 • Aktivní podporu inovací, práci s technologiemi – kolegové v Datacruitu vyvíjí komplexní ATS software a máme i vlastní mobilní aplikaci.
 • Možnost se kromě své práce realizovat i v některé z dalších oblastí - v rámci specifických projektů (pro klienty např. organizujeme tematická setkávání, natáčíme podcast Redefining Recruitment, realizujeme outplacementové programy) nebo coby konzultant sesterské neziskové společnosti Genixa, případně jako člen interní Social Committee a v mnohých dalších.
 • Důraz na dobré mezilidské vztahy, společné - společenské - akce a projekty napříč žánry (sport, kultura aj.).
 • Příjemné kanceláře v samém centru Prahy na Václavském náměstí 1 (když pandemická situace dovoluje) a flexibilní možnosti nastavení spolupráce k všestranné spokojenosti, včetně možnosti práce z domova (to jsme uměli už před pandemií).
 • Možnost si vybrat, zda chcete pracovat s vlastním notebookem a/nebo telefonem, a mít to kompenzováno formou bodů na Edenred kartě, nebo dáváte přednost firemním.
 • Neotřelé benefity, jako jsou měsíční sabbatical po třech odpracovaných letech či volno navíc při speciálních životních událostech, i ty klasičtější (sick days, Multisport karta apod.).

Nahlédnout k nám do týmu můžete i prostřednictvím sociálních sítí (odkazy naleznete níže) a pokud by vás zajímalo, co o nás říkají naši (současní i bývalí) zaměstnanci, prohlédněte si nás na Atmoskopu:
https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/2957145-goodcall-s-r-o
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail