Leasingový špecialista

Rád komunikujete s obchodnými partnermi a udržiavate s nimi dobré vzťahy?

ALEBO

Preferujete administratívnu prácu?

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Hľadáme do tímu dvoch šikovných a samostatných kolegov, ktorý sa postarajú o nadviazanie pevného vzťahu nájomca vs. prenajímateľ a budú ho udržiavať poskytovaním služieb na vysokej úrovni.

Čo bude Vaša náplň práce?
  • Podpora obchodného tímu v oblasti prenájmov obchodných priesotorov či kancelárií
  • Spolupráca s kolegami, ktorý pracujú na aktuálnych projektoch
  • Evidencia a udržiavanie správnej databázy nájomcov
  • Sledovanie trhu nehnuteľností
  • Komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi nájomcami
  • Marketingové aktivity na projektoch
  • Administratívne činnosti

Aké skúsenosti by ste mali mať:

Čo požadujeme od ideálneho kandidáta?
  • obchodného ducha
  • mierne pokročilú znalosť MS Office
  • zmysel pre detail
  • silné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • proklientský prístup
  • pokročilú znalosť anglického jazyka
  • samostatnosť a zodpovednosť

Čo dostanete na oplátku:

Čo ponúkame?
  • prácu v stabilnej firme, ktorá je lídrom na trhu
  • priestor na sebarealizáciu
  • výkonnostné bonusy 2x ročne
  • príspevok na Multisport kartu
  • finančné príspevky pri životných jubileách (svadba, narodenie dieťaťa)
  • finančný príspevok na jazykové kurzy
  • moderné kancelárske priestory v centre mesta s parkovaním
  • neformálna firemná kultúra a priateľské prostredie

Poslat nabídku na e-mail