Manažer výrobních zakázek

Silná rodinná společnost zabývající se výrobou světelné reklamy, prodejních stojanů, in-store designem a nábytkem hledá Manažera výrobních zakázek!

Máte zkušenosti s vedením zakázek ve výrobě a preferujete dlouhodobé spolupráce s klienty před rychloobrátkou?

Staňte se součástí silné, rodinné a zaběhnuté společnosti, která se zabývá výrobou světelné reklamy, prodejních stojanů, in-store designem a nábytkem!

Co Vás čeká:
✔ Vedení zakázek ve výrobě.
✔ Péče o dlouhodobé klienty a otevřená jednání s manažery zadávajícími zakázku.
✔ Účast ve výběrových řízeních, zpracovávání obchodních nabídek a příprava prezentací.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

✔ Praxi s vedením zakázek/projektů ve výrobní společnosti se zaměřením na zakázkovou výrobu.
✔ Logické uvažování, komunikační schopnosti, samostatnost.
✔ Profesionální znalost AJ a NJ výhodou.
✔ Dobré znalosti MS Office (zejména Outlook, Excel, Word, Powerpoint).
✔ ŘP sk. B.

Co dostanete na oplátku:

✔ Práci na HPP, případně IČO.
✔ Přátelskou atmosféru v rodinné firmě.
✔ Možnost kariérního růstu.
✔ Flexibilní pracovní dobu s kratšími pátky.
✔ Mzda se skládá z fixního ohodnocení a pohyblivé složky v podobě bonusů.
✔ Navýšení dovolené za každý odpracovaný rok u firmy o den.
✔ Sick Days, občerstvení na pracovišti, zaměstnanecké akce.
✔ Osobní automobil, notebook, telefon.
✔ Práci z domova dle domluvy.
✔ Moderní kanceláře na Praze 4 s výbornou dopravní dostupností.
✔ MultiSport kartu pro zdravý životní styl.

Láka Vás tato příležitost? Neváhejte zaslat životopis a řekneme si více!