Minőségbiztosítási Mérnök

Megbízó partnerünk egy amerikai hátterű multinacionális elektronikai fejlesztő és gyártó cég. Különböző szórakoztató elektronikai termékekkel foglalkoznak: Baranya megyei egységükhöz keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK kollegát az alábbi feltételekkel:

  • Termelés támogatása minőségügyi szempontokból
  • Az új termékek és projektek támogatása;
  • Belső folyamatauditok végrehajtása;
  • Részvétel a vevői látogatásokon és auditokon;
  • Az új projektek és feladatok nyomonkövetése;
  • Vevői reklamációk és az azokhoz hozzátartozó azonnali és javító akciók kezelése;
  • Vevői kapcsolattartás és kommunikáció;
  • Vevői reklamációk (0 km) kezelése és figyelemmel kísérése;
  • Minőségügyi mutatók riportolása (heti, havi);
  • A problémamegoldó módszerek kezelése és támogatása a gyárban;

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • 1-3 év minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Gépész / villamosmérnöki végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • Elektronikai / autóipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • IATF 16949 and VDA 6.3 ismerete
  • Minőségügyi problémamegoldó módszerek ismerete
  • Jó kommunikációs képesség

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezmény termékeink megvásárlása esetén