Payment Accountant

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Ahoj. Jmenuji se Eva a vedu Transaction team ve společnosti Currys CoE. Právě hledám kolegu nebo kolegyni na pozici Payment accountant do svého čtyřčlenného týmu. Baví Tě práce s čísly a máš chuť se učit? Pak jsi náš člověk!

Pracujeme pro skandinavský trh jako jedna z mála společností v Brně. Denně připravujeme odchozí platby za zboží dodané do našich obchodů s elektronikou. Jsme zodpovědní za včasné zpracování plateb, měsíční uzávěrky účtů hlavní knihy a reporting, rekonciliace bankovních účtů, přípravu podkladů pro Cash Flow a audit.

Na naší práci nás baví její pestrost. Během dne se věnujeme různým činnostem v několika systémech. Čeká Tě práce v účetním programu SAP, zpracování dat v internetovém bankovnictví naší společnosti, analýzy v Excelu, spolupráce s odděleními Accounts Payable, Accounts Receivable a Cash flow a komunikace s bankami, business partnery a dodavateli v angličtině na denní bázi.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Hledáme zvídavého parťáka, kterého zajímají taje procesu plateb od A do Z. Někoho, kdo umí pracovat samostatně a zorganizovat si své úkoly, a zároveň umí být týmový hráč, na kterého se můžeme spolehnout.

Klíčem k úspěchu je aktivní angličtina, smysl pro detail, analytické schopnosti a základní orientace v Excelu. Stejně jako pro strýčka Skrblíka, i pro nás je každá odchozí platba důležitá. Zamýšlíme se nad tím, co a proč děláme, a jak to může ovlivnit fungování nejenom ostatních týmů, ale i celé firmy. Díky tomu nahlížíme pod pokličku zodpovědností našich kolegů a rozšiřujeme si obzory.

Vzdělávání je pro nás jedna z priorit, protože tě v budoucnu dokáže vyšvihnout na seniornější pozice v rámci týmu, oddělení či celého Currys CoE. Předchozí zkušenosti velmi uvítáme a dokážeme je zúročit při zapojení do projektů, automatizaci úkolů, robotizaci a digitalizaci.

Chceš se dozvědět víc? Rádi se s tebou potkáme na pohovoru!

Co dostanete na oplátku:

  • čeká Tě 25 dní dovolené
  • máš nárok na e-stravenky v hodnotě 110 Kč za směnu
  • nabízíme částečný home office a sick days
  • jsme certifikovaný ACCA zaměstnavatel
  • poskytujeme příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • čeká Tě vzdělávací systém plný zajímavých tréninků
  • máme firemní knihovnu, kde si můžeš půjčit mnoho zajímavých knížek z různých oblastí
  • podnikáme společné akce jako vánoční večírek, BBQ party, boat party, treasure hunt nebo exit game, a také podporujeme a organizujeme charitativní projekty
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail