Project Manager Junior

Hledáme kandidáta pro jednoho z našich klientů, mladou obchodní společnost se sídlem v Praze a zaměřením na německý trh v oblasti automotive. Společnost vznikla v roce 2021, ale nyní už se může chlubit 8 otevřenými pobočkami a plánovaným dalším růstem. Společnost je sice mladá, ale je dynamická a má za sebou velmi silného lídra, protože je součástí mezinárodní obchodní společnosti. Pro tohoto silného hráče hledáme kolegu/kolegyni na pozici Projektového manažera.

Projektový manažer junior

Náplň práce:

Samostatné řízení projektů napříč různými divizemi.
Komunikace s klíčovými partnery společnosti v zahraničí.
Příprava podkladů pro rozhodování managementu společnosti
Tvorba projektových rozpočtů, harmonogramů a akčních plánů.
Správa projektové dokumentace.
Různorodá analytická činnost související s projektovými cíli.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Požadavky:

Zkušenosti s řízením různých projektů, co do rozsahu, trvání i typu zaangažovaných stran.
Dobrá adaptace ve velmi dynamickém prostředí.
Nadšení pro změnové projekty a zaměření na úspěšné dokončení.
Velmi dobrá organizovanost a strukturovanost práce.
Dobrá orientace v automotive.
Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
Německý jazyk výhodou.

Co dostanete na oplátku:

Nabízíme:

Smlouvu na dobu neurčitou.
Dynamickou, rychle se rozvíjející společnost.
Zázemí firmy s rychlým schvalovacím procesem a otevřenou komunikací.
Přátelský kolektiv až s rodinnou atmosférou.
Možnost realizace vlastních nápadů.
Možnost seberealizace a kariérního růstu.
Profesní rozvoj formou interních a externích školení.
Balíček firemních benefitů.