Recruitment Consultant

Pro oddělení Manuvia Expert Recruitment hledáme na Ostravskou pobočku šikovné recruitery!

Pokud máte zkušenosti z personální agentury, nebo jste samostatný člověk, který se chce v personalistice rozvíjet - dejte nám o sobě vědět! Najdeme možnost Vašeho uplatnění.

Rozšiřujeme své řady!

Náplň práce:
  • zodpovědnost za náborový proces od A-Z od převzetí pozice po obsazení kandidáta
  • komunikace s klienty/kandidáty
  • vedení pohovorů, doporučení klientům
  • vyhledávání vhodných kandidátů na pozice
  • reporting, komunikace s vedením společnosti
  • spolupráce s kolegy, účast na zajímavých projektech

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • zájem rozvíjet se v oblasti personalistiky
  • výborné komunikační dovednosti
  • Angličtina - budete hovořit s vedením v Aj
  • ŘP B (cesta za klienty, služební cesty)
  • samostatná osobnost (práce je to velmi samostatná, výsledky si řídíte sami)

  • flexibilní pracovní doba (jen Vy víte, kdy pracujete nejlépe)
  • možnost Home Office
  • super fixní mzdu + variabilní složka, která závisí čistě na Vás
  • vstřícný management
  • profesionální školení, možnost vzdělávání
  • kariérní růst
  • zajímavé benefity firmy