Sales Engineer Olomouc

Chcete nastartovat svoji obchodní kariéru ve velkém stylu? Chcete mít plnou podporu zaměstnavatele ve svém dlouhodobém rozvoji? Tohle by mohla být ta pravá příležitost....

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Mezinárodní společnost prodávající (a vyvíjející) špičkové produkty v oblasti senzoriky, měření a automatizace, rozšiřuje svůj český obchodní tým.

Jedná se o "entry level" pozici se kterou jde ruku v ruce prvotřídní a intenzivní trénink - obchodnící na začátku své cesty se společností absolvují 4-6 týdenní školící program v zahraničí, při kterém se perfektně seznámí s produkty a fungováním celé společnosti tak, aby se po návratu stali kvalitními součástmi svých týmů.

A jak probíhá samotná práce? Jednoduše budete dělit své aktivity mezi kancelář a terén - dva dny administrativou a přípravou schůzek u zákazníků, tři dny poté přímo se zákazníky, kde budete zjišťovat jejich potřeby, prezentovat produkty, vyjednávat o cenách a v neposlední řadě rozvíjet a budovat dlouhodobé vztahy, díky kterým se stanete nejen prodejcem, ale hlavně partnerem. To vše s výbornou podporou nejen ze strany společnosti jako takové, ale především skrze svoje kolegy a nadřízené, kteří Vás nikdy nenechají na holičkách.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Kvalifikací na tuto pozici není X let obchodních zkušeností nebo specifické vzdělání. Náš klient hledá hodnotu přímo ve Vás, jako člověku - hledáme obchodníky dravé, ambiciózní, komunikativní, hladové po rozvoji a růstu, schopné učit se a orientované na výsledek. Obchodníky, kteří nehledají výmluvy ale nové cesty jak dosáhnout svých výsledků. Bez řidičáku a komunikativní angličtiny (B2+) se u nás sice neobejdete, nic víc ale ve Vašem CV nepotřebujeme. Velkou výhodou pro Vás bude alespoň bakalářský titul, případně předchozí akvizičně zaměřené obchodní zkušenost.

Co dostanete na oplátku:

Věřte tomu nebo ne, ale tohle není jen další pozice, kde dostanete auto, telefon a notebook a dalších 10 let se lopotíte s akvizicemi, bez možnosti jakéhokoliv rozvoje. Klasické obchodní vybavení samozřejmě očekávejte (včetně plně hrazeného paliva i pro osobní účely), navíc se ale můžete těšit na další vzdělávání v rámci oboru, zázemí moderních kanceláří, coachingové programy ale především reálné možnosti růstu. Náš klient NIKDY nenabírá manažery z venčí a všechny "seniornější" pozice obsazuje z interních zdrojů - to znamená velice konkrétně definovanou cestu skrze firemní strukturu, díky které budete mít vždy možnost směřovat dopředu a těšit se na růst jak zodpovědností, tak financí.
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail