Sales Manager

Finomkémiai és gyógyszeripari alapanyagok előállításával foglalkozó Partnercégünk számára toborzunk olyan kollégákat, aki már senior értékesítőként, vagy manager pozícióban bizonyítottak ilyen területen.
Hosszú távra szóló munkalehetőség, megbízható,stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan bővülő termékpalettával és létszámmal.
Ha angolul is felsőfokon beszélsz, várjuk jelentkezésed!

A munkakör főbb feladatai:
  • a magyarországi leányvállalat éves értékesítési tervének elkészítése és aktív részvétel ennek megvalósításában
  • kiemelt partnerekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven írásban és szóban egyaránt (érdeklődésekkel, megrendelésekkel kapcsolatos kommunikáció, levelezés)
  • potenciális ügyfelek felkutatása és azonosítása
  • árajánlatok elkészítése, a potenciális ügyfeleknek megküldeni azt
  • az értékesítési folyamatok naprakész dokumentálása
  • ügyféltalálkozók megszervezése, részvétel a látogatásokon, valamint magyaroszági és egyes nemzetközi üzleti konferenciákon

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • vegyészmérnök / biomérnök képzettség
  • minimum 5 év vegyipari / gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • proaktív, pozitív, motivált, eredménycentrikus személyiség és hozzáállás
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • kreatív, vevőközpontú gondolkodásmód
  • jó szervező- és kommunikációs készség
  • magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint magabiztos, önálló használata)

A kiválasztás során előnyt jelenthet:
  • CRO és CDMO területen szerzett tapasztalat
  • CRM rendszer kezelésben szerzett tapasztalat
  • egyéb idegen nyelvek ismerete (pl. német, olasz, francia, spanyol)