Servisní technik, montér

Jseš fyzický zdatný, spolehlivý a reprezentativní? Baví tě práce v příjemném kolektivu?

Hlavní náplň práce:

  • Montáž, údržba a opravy vratové techniky a souvisejících zařízení.
  • Diagnostika a odstraňování technických závad.
  • Pravidelné kontroly a servisní prohlídky instalovaných zařízení.
  • Komunikace se zákazníky ohledně technických problémů a poskytování poradenství.
  • Vyplňování servisních zpráv a vedení technické dokumentace.
  • Spolupráce s dalšími členy týmu a odděleními (např. obchodní, sklad).
  • Dodržování bezpečnostních a pracovních postupů.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Ukončené středoškolské vzdělání (výhodou technický obor).
  • Předchozí zkušenosti na podobné pozici nebo v oblasti elektro či mechaniky.
  • Platná bývalá vyhláška č. 50/1978 Sb., §6 VÝHODOU.
  • Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a schémata.
  • Manuální zručnost a technické myšlení.
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochota cestovat a pracovat v terénu.

Co dostanete na oplátku:

  • Stabilní zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti.
  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity (např. stravenky, příspěvky na dopravu).
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Firemní akce a další zaměstnanecké výhody.
  • Jednosměnný provoz.