Skladník, manipulant - sklad ocelových plechů

Hledáte novou práci ve stabilní výrobní firmě?

Baví vás práce ve skladu?

Nechcete pracovat na směny?

Pro firmu, která se zabývá pálením výpalků z ocelových plechů (laser/autogen), stříháním, tryskáním a pískováním plechů, hledáme Skladníka do skladu ocelových plechů.

Náplň práce: nakládka/vykládka pomocí skladového jeřábu, práce s vysokozdvižným vozíkem

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Řidičský průkaz sk. B
Pečlivost, schopnost jednání se zákazníky
Spolehlivost

  • Plat cca 28 - 30 000, navýšení po zkušební době, stravenky
  • Práce v malém týmu, beze směn
  • Zaškolení na vysokozdvižný vozík
  • Praha 9 - Vysočany, v blízkosti MHD (tramvaj)
  • Pracovní doba cca 7:00-15:30
  • Možnost nástupu ihned