SMĚNOVÝ KOORDINÁTOR VÝROBY S UKRAJINŠTINOU

Chcete vést tým lidí a ovládáte ukrajinštinu? Máte zkušenosti s výrobním prostředím?
Pro naše zakázky v Jilemnici hledáme tlumočníka/koordinátora s ukrajinštinou.

Chcete vést tým lidí a ovládáte ukrajinský jazyk? Máte zkušenosti s výrobním prostředím?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici: SMĚNOVÝ KOORDINÁTOR VÝROBY S UKRAJINŠTINOU

Náplň práce:
  • Zapracování ukrajinských zaměstnanců a organizace jejich práce
  • Překladatelská a administrativní činnost
  • Zajišťování překladů u zaškolení
  • Záskok na výrobní lince v případě absencí

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
  • Znalost ukrajinského a českého jazyka
  • Schopnost motivovat zaměstnance
  • Ochota pracovat na směny

Co dostanete na oplátku:

  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Směnný provoz
  • Nástupní mzda až 30 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příplatky za směnnost
  • Možnost zajištění ubytování

Nástup: květen 2022
Místo výkonu práce: Jilemnice