Specjalista ds. Controllingu / Warszawa

Warszawa

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

FORTUNA Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Controllingu (Controlling Specialist)

Mamy dla Ciebie pracę, która głownie polega na:
  • przygotowywaniu dla kadry kierowniczej informacji i instrumentów umożliwiających podejmowanie skutecznych decyzji planistycznych i realizacyjnych na różnych poziomach zarządzania, a także koordynację oraz kontrolę przebiegu wszystkich procesów przedsiębiorstwa;
  • sporządzaniu raportów dziennych, miesięcznych, kwartalnych;
  • uczestnictwie w procesie przygotowywania, kontroli i analizy budżetu rocznego, planów średnio i długoterminowych;
  • sporządzaniu analiz i raportów dla Dyrekcji Spółki;
  • wspieraniu innych działów poprzez przygotowanie dodatkowych analiz i raportów;
  • analizie kosztów i przychodów pod kątem nieprawidłowości;
  • controllingu poszczególnych działów w zakresie wykonania budżetu i bieżącej działalności.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

Jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu ekonomii, finansów);
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata);
  • posiadasz umiejętność obsługiwania oprogramowania finansowo-księgowego (SAP Business One);
  • znasz język angielski na poziomie B2;
  • posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel;
  • masz analityczny umysł;
  • jesteś zorientowany na rozwój osobisty i potrafisz dobrze organizować swoją prace oraz określać swoje priorytety;
  • potrafisz pracować w zespole;
  • znajomość Power BI nie jest Ci obca, a odpowiedzialność, sumienność, terminowość i zaangażowanie to twoje mocne strony.

Co otrzymujesz w zamian:

  • pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • umowę o pracę;
  • pracę w zgranym zespole oraz miłą i koleżeńską atmosferę;
  • stałe wynagrodzenie i roczną premię za wyniki kluczowych wskaźników efektywności;
  • system kafeteryjny, w tym dofinansowanie do karty MultiSport;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju poprzez udział w szkoleniach, warsztatach; konferencjach oraz zajęciach z języka angielskiego;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość dołączenia do programu ubezpieczenia grupowego na życie dla pracowników i członków rodziny;
  • konkursy dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami;
  • owoce i pyszną kawę w biurze.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie:
www.efortuna.pl w stopce, Praca w Fortunie, Polityka Prywatności dla Kandydatów na Pracowników

Poslat nabídku na e-mail