Technik BOZP, PO, ekologie

Hledám Specialistu - Manažera pro oblast PO, BOZP a ŽP.
Budete mít za úkol v této oblasti jedntoně řídit tři pobočky výrobních závodů v ČR, dva z nich jsou na Moravě.
Popis pozice je na lokální závod.

  • zajišťování bezpečnosti práce v činnostech společnosti
  • zodpovědnost za dodržování legislativy v oblasti BOZP, PO a ekologie
  • zpracování vnitropodnikových předpisů o bezpečnosti (vedení příslušné dokumentace pracovišť, pracovní prostředky, chemické látky)
  • agenda pracovních úrazů (vyšetřování, evidence, projednávání)
  • provádění rozborů úrazovosti (statistiky, reporty, vypracování návrhů nápravných opatření)
  • zajištění ochrany životního prostředí
  • zpracování hlášení zainteresovaným stranám
  • spolupráce při přípravě interních předpisů z oblasti BOZP
  • odpovědnost za nastavení, dodržování a obhajobu systému řízení v souladu s normou ISO 14001 a ISO45001
  • školit zaměstnance v oblasti BOZP a PO
  • zajištění ochrany Know-how společnosti
(předpokládaná doba zaškolení 6 měsíců)

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenosti s prací v oblasti BOZP a PO ve výrobní firmě min. 5 let
  • odborná způsobilost v prevenci rizik a odborná *způsobilost v požární ochraně
  • znalost příslušné legislativy
  • AJ nebo NJ min. na úrovni B2 - častá přímá *komunikace s mateřskou firmou v Německu
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičské oprávnění: skup. B
  • dobré komunikační, organizační, plánovací *schopnosti, ochota učit se nové věci, zvládat stres, *časová flexibilita

Co dostanete na oplátku:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • služební telefon, laptop
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • stravenky
  • věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • rekreační zařízení na Lipně