Technik údržby

Pro významného zaměstnavatele - mezinárodní společnost v Liberci hledáme specialisty na pozici TECHNIK ÚDRŽBY.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajišťovat a připravovat výrobu
  • provádět údržbu strojů, nástrojů a svěřené techniky
  • realizovat rychlá řešení havarijních situací
  • podílet se na vytypování náhradních dílů pro stávající i nová zařízení
  • provádět pravidelnou evidenci provedené práce v systému PALSTAT

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • odpovědný přístup k práci
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat
  • umět si stanovit priority a dokázat myslet dopředu = předvídat
  • být odolný vůči stresu
  • odvahu k manipulaci s těžkými břemeny
  • dosažené vzdělání ÚSO / SŠ
  • praxe min. 2 roky
  • znalost hydrauliky a pneumatiky výhodou - pokud není, naučíme
  • svářečské oprávnění - pokud není, obnovíme, či zajistíme
  • oprávnění pro obsluhu VZV výhodou - pokud není, obnovíme, či zajistíme
  • jeřábnický a vazačský průkaz - pokud není, obnovíme, či zajistíme
  • chuť učit se robotiku = je to hra s čísly, abyste ji mohli hrát, musíte mít dobrou orientaci v 3D prostoru = mít představivost
  • řidičské oprávnění: skup. B

Co dostanete na oplátku:

  • práce v KMENU
  • základní mzda dle dosažené kvalifikace
  • měsíční bonus až 30%
  • prezenční prémii až 1.200 Kč
  • 13. mzda
  • bonus na dovolenou, na Vánoce
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • odměny při životním, či pracovním jubileu
  • odměna za doporučení nového kolegy