Administrator pojazdów- Bydgoszcz

  • Sprawdzanie poprawności danych i kompletności dokumentów zakupionych pojazdów
  • Archiwizacja dokumentów samochodów zakupionych
  • Zamawianie odpisów notarialnych faktur
  • Zgłoszenie pojazdów na export oraz przygotowanie dokumentów do rejestracji
  • Sprawdzanie pojazdów pod względem zastawów - Krajowy Rejestr Zastawów
  • Dbanie o terminowość wykonywania badań technicznych oraz aktualizacja danych w wewnętrznym systemie
  • Współpraca z działem prawnym oraz reklamacji
  • Kontakt z klientem w przypadku problemów z rejestracją
  • Odpowiedzialność za oddelegowywanie mandatów

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Mile widziana znajomości języka angielskiego
  • Zaangażowania i odpowiedzialności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Skrupulatności i dokładność

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz efektów pracy
  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu)
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny
  • Karta sportowa na korzystnych warunkach finansowych

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Senior Process Manager Billing Service Processes

  • DEUTSCHE TELEKOM SK
  • Košice
  • 1 700 EUR/m

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.Are you a passionate guardian of quality with the ability to set up processes so that billing…

Senior Process Manager Layouting and Communications

  • Košice

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.                                                                             Do your skills…

Senior Process Quality Manager as Epic Owner

  • Košice
  • 2 000 EUR/m

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.Are you ready to take on a pivotal role where you can be the Epic Owner of Billing Process and…