Doradca Klienta w Zakresie Usług Finansowych

Masz doświadczenie w sprzedaży kredytów, leasingów? Nie jest Ci obca: praca z duż ilością dokumentów? Uwielbiasz: pracę z klientem? Twoją mocną stroną jest: doskonała organizacja pracy oraz samodzielność i odpowiedzialność. Czerpiesz przyjemność z osiąganych wyników? Jeśli tak, to wygląda na to, że właśnie na Ciebie czekamy! Szukamy osób na stanowisko Doradcy Klienta ds. Usług Finansowych!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Zawieranie umów kredytowych/ leasingowych.
  • Sprzedaż dodatkowych produktów finansowych: ubezpieczenia OC/AC, inne produkty.
  • Budowa dobrych relacji z Klientami.
  • Obsługa kasowa klientów (po wcześniejszym przeszkoleniu).

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta.
  • Praktycznej znajomości produktów finansowych (mile widziane, ale niekonieczne ;) ).
  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych.
  • Rzetelności w wykonywaniu pracy administracyjnej, przygotowywaniu umów i dokumentów.
  • Wykształcenia min. średniego.
  • Otwartości na pracę zespołową.

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie wraz z bardzo atrakcyjnym systemem bonusowym.
  • Nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów, nasi handlowcy przyprowadzają do Ciebie tylko zdecydowane osoby na zakup lub sprzedaż samochodów.
  • Pracę według grafiku, tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu.
  • Dla najlepszych możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
  • System szkoleń.
  • Zakup produktów z rabatami (samochód, kredyt, ubezpieczenia).
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Kartę Multisport.
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Car Detailing Technician

  • Driverama
  • Trnava
  • 1 600 EUR/mes

Máš rád autá a kladný vzťah k ich výzoru? Hľadáme šikovných ľudí, ktorí ich budú skrášľovať a pripravovať k predaju.Pokiaľ si odhodlaný zlepšovať svoje skúsenosti a rád zdolávaš nové výzvy, radi ťa…

Pracovník starostlivosti o vozidlá

  • Driverama
  • Nitra
  • 1 250 EUR/mes

Baví ťa práca s autami? Starostlivosť o tvoj automobilový zázrak ťa napĺňa? Alebo si absolvent bez pracovných skúseností, prípadne hľadáš nové uplatnenie?Pripoj sa do nášho tímu, ktorý ťa všetkému…

Specialista logistiky

  • DISPONERO
  • Mladá Boleslav
  • Dohodou

Hledáme dynamického Specialistu logistiky, který chce být pravou rukou manažera logistiky a má chuť podílet se na inovativních projektech a optimalizaci procesů v rychle se rozvíjejícím prostředí.