EASA Manager

Ve společnosti Mediso nabízíme zajímavou příležitost pro zkušené odborníky v oblasti architektury IT systémů, konkrétně na pozici EASA Manager, kde budete mít klíčovou roli při definování, řízení a implementaci architektonické strategie pro naše klienty.

Manažer Enterprise a Solution architektury bude zastávat klíčovou roli v definici, řízení a implementaci architektonické strategie pro jednotlivé klienty společnosti Mediso.

Hlavní misí bude koncepční transformace byznysové vize a potřeb do cílové EA/SA architektury s důrazem na implementaci iterativním způsobem, standardizaci, udržitelnosti a znuvupoužitelnost napříč portfoliem klientů.

Budete mít odpovědnost za vedení teamu architektů a zajišťovat, že jejich práce a výstupy budou podporovat strategické i taktické cíle a potřeby společnosti a klientů.

Společně s kolegy budete zajišťovat holistický přístup na úrovni jednotlivých EA domén, tak i jako SA na úrovni jednotlivých běžících projektů.

V rámci svěřeného teamu, bude také zodpovídat za osobní rozvoj a alokaci na jednotlivých projektech a potřebách společnosti.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Prokazatelné předchozí zkušenosti s řízením Enterprise a Solution architektury v bankovních a finančních institucích.
  • Silná doménová znalost EA z domény retailového bankovnictví.
  • Schopnost strategického myšlení a schopnost převádět strategické cíle do konkrétních architektonických řešení.
  • Minimálně 5 let praxe v roli EA/SA a 3 roky v roli Chief Architect v bankovním prostředí.
  • Znalost architektonických frameworků TOGAF, Zachman a jazyka UML včetně praktické a pragmatické schopnosti aplikace v projektech.
  • Zkušenosti s SA při aplikaci principů OnPrem, Cloud computing, containerization, microservices, serverless, DWH, BI, IaaS, PaaS, cybersecurity.
  • Silná profesní zkušenost s kompetencí týkající se „Group“ role (zodpovědnost za definici standardů, politik a strategie).
  • Silné komunikační dovednosti a stakeholder management.
  • Předchozí praxi s řízením IT dodavatelů a znalost souvisejících procesů.
  • Komplexní znalost hardwaru, softwaru, aplikačního a systémového inženýrství, zejména SCA, SOA, UML a OOP.
  • Předchozí zkušenost ze SW vývoje.
  • Zkušenosti s některým z CASE nástrojů (Enterprise Architect).
  • Znalosti s moderními technologiemi a trendy v oboru.
  • VŠ vzdělání.
  • Anglický jazyk slovem i písmem na technické úrovni.
  • Proaktivní komunikace v teamu a zástupci business oddělení.
  • Schopnost pracovat v dynamickém prostředí a řídit více projektů a týmů současně.
  • Analytické myšlení s profesionálním přístupem.
  • Cílevědomost, pečlivost, systematičnost, svědomitost, orientace na detail.
  • Ultimátní zodpovědnost za svěřené úkoly, plnění v kvalitě a čase.
  • Odolnost vůči stresu.

  • Možnost vedení týmu špičkových IT odborníků v oblasti architektury.
  • Příležitost přinášet a implementovat inovativní architektonická řešení pro přední klienty.
  • Prostor pro osobní a profesní rozvoj v dynamickém a podporujícím prostředí.
  • Práce na projektech s vysokým dopadem na cíle a úspěch společnosti.
  • Konkurenční platové ohodnocení a atraktivní benefity.
I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Information Technology, region Praha hl.m.

Test Analyst

  • MatiDal Technology
  • Praha hl.m.

Náplň práce: - příprava testovacích cílů, scénářů a návrh testovacích dat: zodpovědnost za vytváření testovacích požadavků podle obchodního zadání a podle risk analýzy produktů a projektů.…

React developer

  • Freelance
  • Dohodou

Jsme společnost profiq a hledáme zkušeného React developera, který se přidá k našemu týmu a bude pracovat na vývoji interního vývojářského portálu Cortex pro mezinárodního klienta, který využívá…