Elektro Testovací Technik pro Řídící Systémy

Hledáme vhodného kandidáta, který bude pracovat u společnosti zaměřující se na řízení a automatizaci tramvajové a trolejbusové dopravy. Společnost se specializuje na vývoj a implementaci moderních řídících systémů pro veřejnou dopravu, včetně testování, integrace a údržby elektronických komponent a rozvaděčů.

Náplň práce:

  • Testování komponentů na pracovišti k ověření správné funkce
  • Spolupráce s projektanty a vývojáři během testování
  • Příprava plánů testování pro jednotlivé projekty
  • Hodnocení výsledků testů a psaní zpráv o jejich výsledcích
  • Správa dokumentace spojené s provedenými testy

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky + nutná vyhláška 50
  • Schopnost číst obvodová a montážní schémata
  • Znalost práce se základní měřicí technikou
  • Angličtina na úrovni umožňující práci s technickou dokumentací
  • Důkladnost a systematičnost v práci
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Ochota učit se nové věci a přizpůsobovat se novým technologiím

Výhodou je, pokud máte:

  • Zájem o dopravní techniku
  • Základní znalosti elektroniky
  • Znalost PLC systémů (B&R)
  • Zkušenosti s automatizovanými testy
  • Praktické zkušenosti s testováním a údržbou elektro systémů

  • Možnost profesního rozvoje, dalšího vzdělávání a jazykových kurzů
  • Přátelský kolektiv, který se pravidelně setkává i mimo práci, například při sportovních aktivitách jako je volejbal nebo cyklistika
  • 13 plat
  • 5 dní placeného volna navíc
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Prostor pro kreativitu a předkládání návrhů na zlepšení
  • Cafeterie
  • Minimálně dvakrát ročně celofiremní setkání, často s grilováním prasátka

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Prodavač/ka na prodejně chovatelských potřeb

  • SuperZOO
  • Praha
  • 24 600 - 28 600 Kč/měs

Vstupte do království zvířat, kde každý příběh skrývá svou vlastní hodnotu. Pokud milujete svět chovatelských potřeb a zvířecího štěstí, máme pro vás místo, kde se vaše láska stane profesí! Prodavač…

Test Analyst

  • MatiDal Technology
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Náplň práce: - příprava testovacích cílů, scénářů a návrh testovacích dat: zodpovědnost za vytváření testovacích požadavků podle obchodního zadání a podle risk analýzy produktů a projektů.…

Project Manager pro HW a SW

  • 2N
  • Dohodou

Do našeho projektového týmu hledáme samostatného Project Managera pro HW a SW, který při řešení problémů používá zdravý selský rozum, umí jednat s lidmi a kterého budou naše projekty bavit. Při…