Handlowiec - praca dodatkowa

Praca weekendowa lub dodatkowa - wybór należy do Ciebie :)
Jeśli szukasz nowej ciekawej pracy, chcesz zdobyć doświadczenie w branży motoryzacyjnej, lubisz kontakt z klientem, zapraszamy Cię do naszego zespołu Handlowców.

  • Podstawowe prace zwiazane z obsługa klienta ( uczestnictwo w procesie sprzedaży i zakupu samochodów)
  • Wspieranie zespołu handlowego w codziennych zadaniach

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • umiejętności handlowych i negocjacyjnych
  • zaangażowania, wysokiej kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów
  • wysokiego poziomu obsługi klienta
  • czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
  • gotowości do pracy na zewnątrz

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 29 PLN brutto/1h pracy + bonusy za sprzedane auta
  • Praca w piątki, soboty i niedziele handlowe
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia w dziale handlowym
  • Elastyczny grafik
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Engineering Manager

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Košice
  • 4 000 EUR/mes

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu Engineering Manager. Spoločnosť sa zaoberá výskumom, vývojom, dizajnom, výrobou, predajom a servisom elektrických spojovacích komponentov. Produkty…

Senior Process Manager Billing Service Processes

  • DEUTSCHE TELEKOM SK
  • Košice
  • 1 700 EUR/m

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.Are you a passionate guardian of quality with the ability to set up processes so that billing…

Senior Process Manager Layouting and Communications

  • Košice

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.                                                                             Do your skills…