HR konzultant/ ka - poloviční úvazek

V rámci rozšiřování našeho týmu hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pracovní pozici HR konzultant/ka.

Náplň pracovní pozice

  • zajištění a plánování personálního pokrytí zakázek
  • aktivní nábor a vyhledávání lidských zdrojů
  • vedení personálních pohovorů a výběrových řízení
  • uzavírání pracovněprávních vztahů se zaměstnanci
  • komunikace se zástupci zákazníka
  • vedení administrativy spojené s personalistikou
  • reporting vedení

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • SŠ popř. VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti náboru zaměstnanců podmínkou
  • proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • pozitivní a komunikativní osobnost
  • samostatnost a odpovědnost
  • dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel…)
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny „B“ – Aktivní řidič

Co dostanete na oplátku:

  • práce na poloviční úvazek
  • mzdové ohodnocení až 17.500,- Kč
  • příplatek za docházku 1.000,- Kč/ měsíčně
  • odměny dle definovaných měsíčních cílů
  • služební notebook + telefon i pro soukromé použití
  • práce v čistém a moderním prostředí
  • odborné zaškolení a podporu
  • stravenkový paušál
  • dlouhodobou spolupráci
  • práci na HPP s možností na dobu neurčitou
I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Administration, region Ostrava

🖋 Specialista veřejných zakázek (m/ž)

  • HOFMANN WIZARD
  • Nový Jičín
  • 40 - 40 000 Kč/měs

Zajímá Vás práce na zajímavém mezinárodním projektu? Pracoval/a jste jako strategický nákupčí nebo projektový/á manažer/ka a chcete se posunout a rozšířit si obzory? Pak hledáme právě Vás! ;)Do…

Key account manager | nové i stávající projekty

  • 60 - 75 000 Kč/měs

Přidejte se k nám a dobývejte s námi obchodní trh! Protože my jsme jako vojenský tank - spolehliví a vždy připraveni vyrazit vpřed! ✊🏼

Účetní

  • Talentinno
  • Moravskoslezský kraj
  • Dohodou

Chcete být součástí silné a zaběhnuté společnosti, která oceňuje analytické myšlení? Máte zkušenosti s účetnictvím, daňovou problematikou a rádi byste posílili velký mezinárodní podnik?Účetní je…

Účetní