International Technical Sales Manager

Partnercégünk fémipari technológiával foglalkozó cég, akik most nemzetközi piacra is szeretnének terjeszkedni, ezért keressük számukra az új munkatársat International Technical Sales Manager pozícióba.  Ha jól tárgyalsz angolul, műszaki értékesítésben szereztél legalább 3 év tapasztalatot és agilisan állsz hozzá a komoly szakmai kihívásokhoz is, itt a helyed, jelentkezz az alábbi pozícióra!

Mi lesz a legfontosabb feladata:

  • Új ügyfelek felkutatása és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Műszaki termékek és szolgáltatások bemutatása, előnyeik és jellemzőik ismertetése az ügyfelek számára
  • Megoldások és ajánlatok kidolgozása az ügyfelek igényei alapján
  • Ügyfelekkel való tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése
  • Műszaki támogatás nyújtása az értékesítési folyamat során
  • Piaci trendek és versenytársak nyomon követése, jelentések készítése
  • Szoros együttműködés a műszaki és értékesítési csapatokkal a projektek sikeres megvalósítása érdekében

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • BSc vagy MSc végzettség a műszaki, mérnöki vagy kapcsolódó területen
  • Legalább 2-3 év tapasztalat műszaki értékesítésben vagy hasonló pozícióban
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Meggyőző képesség és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Proaktív, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség és döntéshozatali készség
  • Megbízható és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó számítógépes ismeretek, különösen a Microsoft Office alkalmazásokban
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány

Mit kap cserébe:

  • Versenyképes alapbér
  • Hosszútávú munkalehetőség  egy kihívásokkal teli piacon
  • céges autó
  • Szakmai training lehetőség
  • Inspiráló és modern munkakörnyezet
  • Egészséges munka-magánélet egyensúly
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Cloud Alkalmazásüzemeltető

  • Manuvia Expert Recruitment HU
  • Budapest
  • Megállapodás alapján

Partnerünk egy szoftverfejlesztő startup-ból nőtte ki magát, mostanra 100 fős vállalatként funkcionál. Belső megoldásaik mellett nagyvállalati ügyfeleiknek szolgáltatnak magas színvonalú,…

Folyamat és Szervezetfejlesztő Munkatárs

  • Budapest

Megbízó partnerünk a magyarországi  ingatlanbefektetés, ingatlanhasznosítás, és ingatlanfejlesztés kiemelkedő piaci szereplője. Nemzetközi cégcsoportként 12 országban van aktívan jelen. Budapesti…

Folyamat és Szervezetfejlesztő Munkatárs Senior

  • Budapest