Inženýr zákaznické kvality / Quality Engineer

Chcete komunikovat se zákazníky,

hledat chyby, které jste si nemysleli, že je možné najít

a řešit problémy, které jste si nemysleli, že je možné vyřešit? :)

Hledáme inženýra zákaznické kvality, který nám pomůže zajistit, aby naše produkty byly dokonalé.

Jste to Vy?

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • Správa požadavků zákazníků stran kvality
  • komunikace se zákazníky v případě reklamací nebo jiných dotazů na kvalitu výrobků
  • řízení standardů kvality u přidělených projektů, realizace nápravných opatření
  • Analyzovat zákaznická hlášení o problémech
  • Zjišťovat příčiny chyb
  • Spolupracovat s výrobou, vývojem a prodejem

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co od vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ ideálně v oboru (elektro)techniky
  • Praxi v oblasti zákaznické kvality (automotive výhodou)
  • Znalost statistiky
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • německý nebo anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost Ishikawa, 8D

Co dostanete na oplátku:

Co nabízíme my Vám:

  • práce v menším týmu do 10 zam.
  • možnost profesního růstu na vedoucí pozici
  • smlouva na dobu neurčitou
  • široký bonusový program
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na dojíždění/připojištění/další zaměstnanecké benefity

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Engineering, region Rokycany

Inženýr dodavatelské kvality (ž/m)

  • HOFMANN WIZARD
  • okres Domažlice
  • Dohodou

• Vyhodnocování kvality dodavatelů • Preventivní a reaktivní rozvoj kvality dodavatelů elektromechanických komponentů a průběžný monitoring jejich úrovně kvality, klíčová osoba pro řešení reklamací •…

MISTR SVAŘOVNY

  • FreeCon
  • Plzeňský kraj
  • 50 - 70 000 Kč/měs

Hledáme šikovného mistra svařovny pro zavedenou společnost s menším týmem.NENÍ POTŘEBA CIZÍ JAZYK!

Senior method engineer/lean

  • 40 - 60 000 Kč/měs

🌟 Inovativní výrobní společnost s mezinárodním dosahem!  🌟 Lídr ve svém oboru! 🌟 20 let stabilní zaměstnavatel s jistými zakázkami na deset let dopředu!Hledáme vášnivého technologa se znalostmi…