Junior Rozpočtář

Láká Vás oblast elektro a chcete posunout svou kariéru o level výše?
Společnost, která působí v oblasti elektroinstalace vysokého a nízkého napětí, hledá spolehlivého kolegu/kolegyni.

Pracovní náplň:

  • Práce v MS Office – Excell, Word a PowerPoint
  • Znalost práce v prostředí MS Excell s tabulkami, vzorci, formátováním a podmínkami.
  • Tvorba položkových rozpočtů.
  • Kalkulace zakázek v MS Excell.
  • Tvorba materiálových soupisek pro výrobu po zaškolení.
  • Objednávání materiálu po zaškolení.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Znalost práce na PC, sada MS office.
  • Pečlivost, samostatnost.
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Zájem o obor elektro.
  • SŠ/VŠ vzdělání - výhodou technického směru,

elektro výhodou.

  • Čtení výkresové dokumentace výhodou.
  • Orientace v komponentech elektro

silnoproud/slaboproud výhodou.

  • Znalost prostředí AutoCAD výhodou

Motivující platové ohodnocení, bonusy za dobře odvedenou práci.

  • Neformální, přátelskou atmosféru, která je opakem korporátu.
  • Flexibilní pracovní dobu dle možností.
  • Možnost home office dle domluvy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Zdravotní volna.
  • Stravenkový paušál.
  • Vzdělávání a profesní rozvoj.
  • Prostor ke kariérnímu růstu na pozici Rozpočtáře či Projektového manažera.
  • Možnost ubytování.
  • Možnost mít v práci svého domácího mazlíčka.
  • Kanceláře v původním Hlubočepském zámku na Praze 5.

Láká Vás tato pracovní příležitost? Tak pošlete životopis a řekneme si víc!

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Economy & Finance, region Praha hl.m.

Fakturant/Fakturantka

  • Košík
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku…

Credit Risk Team Leader

  • Goodcall
  • Prague
  • By agreement

Based in Prague, the Credit Risk Lead will manage and control the credit risk of multiple sales organizations. This position involves analyzing the customer B2B portfolio to minimize company risk.…

Radiologický asistent/ka - Oddělení intervenční kardiologie

  • IKEM
  • Dohodou

Jste spolehlivá osobnost s proaktivním přístupem a především s nadšením pro zobrazovací metody a nejnovější technologie v oboru?Dejte nám o sobě vědět!