Kierowca, praca dodatkowa

Szukasz dodatkowej pracy, aby sobie dorobić? Masz dużo wolnego czasu w tygodniu? Lubisz branżę motoryzacyjna i jazdę samochodem? Zaaplikuj do nas na stanowisko Kierowcy!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Transport pojazdów między naszymi oddziałami na kołach.
  • Jazda autem do klienta.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjności.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę zlecenie, ze stawka 29 zł brutto.
  • Elastyczność czasowa.
  • Pracę w silnej i stabilnej międzynarodowej firmie z możliwościa dalszego rozwoju.
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Automation Tester

  • DEV PACK
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Klíčové odpovědnosti:Zavádění testovacích konceptů do týmu portálu pro vývojáře rozhraní API.Opakované použití a rozšíření stávajícího rámce automatizovaného testování.Vyvinout a implementovat…

Senior Accountant - Prague

  • Aspenstaff
  • Prague
  • 3 000 - 3 300 EUR/m

If you are an experienced Senior Accountant with a sense of precision and analytical thinking, we have an exciting opportunity for you!Resposibilities:- Complete bookkeeping in compliance with…

Engineering Manager

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Košice
  • 4 000 EUR/mes

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu Engineering Manager. Spoločnosť sa zaoberá výskumom, vývojom, dizajnom, výrobou, predajom a servisom elektrických spojovacích komponentov. Produkty…