Kontrolor kvality ve svařovně

Kvalita Vám není cizí? Čtení ve výkresové dokumentaci pro Vás není žádná věda? Právě obsazujeme pozici Kontrolora kvality ve svařovně.

Náplň práce:

  • Kontrola kvality vozů ve svařovně.
  • Kontrola svárových spojů, mezioperační kontrola a kontrola skeletů na výstupu ze svařovny.
  • Řešení závad podle technické dokumentace.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co byste měli mít?

  • Technické vzdělání minimálně s výučním listem.
  • Orientace v technické dokumentaci.
  • Znalost svařování.
  • Schopnost práce ve 2 směnném, příp. vícesměnném režimu.

Co dostanete na oplátku:

A co dostanete Vy od nás?

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Dovolená 25 dnů
  • Příspěvek na firemní ubytování
  • Příplatky za přesčas 30 %
  • Příplatek za noční směnu 18 %
  • Příplatky za odpolední směnu 12 Kč/hod.
  • Příplatky za víkendy 15 %
  • Roční odměny
  • Variabilní složka mzdy
  • Náborový příspěvek
  • Dotované stravování

Je to na Vás!

Stačí jen vyplnit potřebné údaje a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte na níže uvedené telefonní číslo.

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Engineering, region Ústí nad 0rlicí

Konstruktér/ka

  • FreeCon
  • Pardubice
  • 35 - 50 000 Kč/měs

• konstrukce strojů a zařízení• příprava tech. podkladů pro prodej a pro výrobu • úzká spolupráce s ostatními odděleními podniku • telefonický i písemný kontakt se zákazníky

Konstruktér /ka - plechové díly

  • FreeCon
  • Žáravice
  • Dohodou

zhotovování konstrukčních výkresů plechových dílů a kusovníků, jejich archivace a tisk pro výrobu příprava CAD dat pro CNC programování výrobních strojů zhotovování a optimalizace dle požadavků…

KONSTRUKTÉR /KA

  • FreeCon
  • Holice
  • Dohodou

kreslení na moderním 3D systému navrhování a konstrukce stavebních skupin stroje sestavování kusovníků stroje dle požadavku zákazníka úzká spolupráce s výrobou