Lakýrník

Do našeho menšího týmu na lakovně hledáme posilu. Jedná se o práci v jednosměnném provozu (pondělí  - pátek, 6:00 - 14:30).

Nabízíme vstřícné pracovní prostředí, řadu zaměstnaneckých výhod a stabilní práci na unikátních produktech.

Přijďte se dozvědět více!

Náplň práce:

  • příprava dílů pro lakování
  • krytování dílů dle dokumentace
  • lakovací práce
  • odvádění výroby v systému
  • údržba lakovny a uchovávání chemikálií
  • kontrola a vyřazování chemikálií po skončení použitelnosti
  • vedení potřebných deníků

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Požadujeme:

  • ukončené SOU/SŠ vzdělání
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost sortimentu barev, ředidel, tužidel a jiných pomocných přípravků
  • manuální zručnost
  • svědomitý přístup k práci

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Other, region Pardubice

Obchodně technický zástupce

  • HOFMANN WIZARD
  • Pardubice
  • Dohodou

Pro našeho významného klienta hledáme zkušeného technického obchodníka, který bude klíčovou součástí prodejního týmu v oblasti distribuce konstrukčních termoplastů a elastomerů se specializací na…

Obchodně technický specialista

  • Pardubice
  • Dohodou

Pro našeho významného klienta do týmu pro úpravu a čištění vody hledáme zkušeného technika-specialistu s praxí v oblasti ionexových technologií a technologií reverzní osmózy, který má zároveň smysl a…

Referent/ka technické přípravy výroby

  • ERA
  • Pardubice
  • Dohodou

V rámci rozšiřování týmu technické podpory výroby hledáme kandidáta/tku na pozici referent/ka operativního plánu, který bude nedílnou součástí plnění výrobního plánu pro zakázky.