Majster výroby

Ste Majster výroby so skúsenosťami s vedením výrobného tímu? Koordinujete prácu a zamestnancov, zabezpečujete výrobné ciele a kvalitu výroby? Ste organizačný typ človeka? Dajte nám o sebe vedieť! Momentálne obsadzujeme pozíciu Majster výroby.

Náplň práce:

  • Riadenie a koordinácia výroby, vrátane zadeľovania personálu do zmien, sledovania dodávok a kontroly výrobných ukazovateľov v súlade s plánovaním
  • Monitorovanie a kontrola výrobných noriem, bezpečnostných štandardov a vykonávanie pravidelných kontrol poriadku a čistoty vo výrobe
  • Plánovanie personálu, vrátane účasti na prijímacích pohovoroch a mesačného hodnotenia výkonov zamestnancov s cieľom stanoviť motivačné prémie
  • Organizácia školení pre výrobných pracovníkov aj technický personál s cieľom zlepšiť kvalitu výroby a znížiť reklamácie
  • Zodpovednosť za interné audity, certifikácie a bezpečnosť práce, vrátane sledovania výsledkov auditov a prípravy opatrení na ich úspešné zvládnutie

Práca na jednu zmenu.

Od vhodného kandidáta požadujeme:

  • predchádzajúcu skúsenosť s vedením výrobného tímu
  • komunikačné zručnosti
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • ochotu pracovať na zmeny

Čo dostanete na oplátku:

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • interný benefitový systém
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Učiteľ FYZIKY s AJ pre súkr. gymnázium (1 rok príspevok na relokáciu)

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Trnava
  • 1 300 - 2 000 EUR/mes

Pre súkromné gymnázium hľadáme učiteľa/ku FYZIKY s ANGLICKYM JAZYKOM, ktorý má otvorené srdce pre deti a vo vyučovaní uplatňuje inovatívne a zážitkové metódy, je kreatívny, rád hľadá nové spôsoby a…

Elektromechanik (priemerná mzda 1440 € mesačne)

  • Humenné
  • 6,07 EUR/hod

Staňte sa súčasťou dynamického tímu a pracujte na zaujímavých technických projektoch! Hľadáme elektromechanika, ktorý ocení nové výzvy a rád samostatne rieši technické problémy. Ak hľadáte stabilné…

Mechanik pletacích strojov

  • Svit
  • 1 300 EUR/mes

Máte zručnosti na opravu a údržbu strojov? Hľadáme technika, ktorý ich dokáže udržať v skvelej kondícii a rýchlo vyriešiť akúkoľvek poruchu!