Manažér údržby

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Viete prevziať zodpovednosť za vedenie tímu údržby a zabezpečiť tak plynulý chod výrobných zariadení? Ste prirodzený líder s technickým myslením? Ste orientovaný na kvalitu a efektivitu? Dajte nám o sebe vedieť! :) Hľadáme manažéra údržby.

Náplň práce na pozícii Manažér údržby:

  • Vedenie tímu údržby, plánovanie a koordinácia všetkých údržbových prác, vrátane preventívnej, operatívnej a plánovanej údržby
  • Zabezpečenie starostlivosti o výrobné zariadenia, strojné vybavenie a iné periférne nástroje spoločnosti, vrátane drobných stavebných a elektrikárskych prác
  • Implementácia a realizácia procesov TPM a 5S s cieľom optimalizovať výrobné procesy a minimalizovať prestoje
  • Aktívne riešenie technických problémov v spolupráci so zainteresovanými oddeleniami a podpora zavádzania nových výrobkov a technických zmien do výroby
  • Plánovanie a monitorovanie nákladov na údržbu a zaisťovanie súladu s požiadavkami systému manažérstva kvality (SMK) a systému environmentálneho manažérstva (SEM)

Aké skúsenosti by ste mali mať:

Od vhodného kandidáta požadujeme:

  • Silné komunikačné zručnosti a analytické myslenie
  • Dôslednú organizáciu práce a zverených pracovníkov
  • Skúsenosti z automotive prostredia
  • Líderské schopnosti
  • Technické myslenie
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • SAP - MM

Čo dostanete na oplátku:

  • benefitový systém spoločnosti
  • motivačný bonus
  • ďalšie vzdelávanie
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

IT MANAŽÉR

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Prešov
  • 2 000 - 2 500 EUR/mes

Pre stabilnú a prosperujúcu výrobnú spoločnosť so sídlom v Prešove hľadáme IT Manažéra.

IT MANAŽÉR

IT Manager

  • Kechnec
  • 2 500 EUR/hod

Chcete byť kľúčovou súčasťou dynamického tímu a prispieť k neustálemu zlepšovaniu našich procesov?

IT Manager

Údržbár lisov s §21 (priemerná mzda 1500€ mesačne)

  • Prešov
  • 1 100 EUR/mes

Náplňou práce údržbára lisov u nášho klienta je: pravidelná údržba vstrekolisových foriem evidencia údržby do databázy + evidencia zásahov do databázy Podmienkou je platné osvedčenie minimálne §21…