Mobilny Specjalista ds. Zakupu Samochodów

Samochody nie mają przed Tobą tajemnic?
Lubisz kontakt z ludźmi i nie straszne Ci negocjacje?
Szukasz pracy, w której będziesz miał/a duża swobodę w działaniu?
Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na te pytania, ta praca jest dla Ciebie :)

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Zakup samochodów w terenie według zaplanowanych spotkań z klientami indywidualnymi i dealerami - bez obaw, nie będziesz odpowiedzialny za poszukiwanie klientów.
  • Ocena stanu technicznego i wizualnego pojazdów.
  • Wycena możliwych napraw.
  • Negocjacja ceny z klientem.
  • Praca administracyjna związana z zakupem aut.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Ponadprzeciętnej znajomości rynku motoryzacyjnego.
  • Pasji do motoryzacji.
  • Predyspozycji do wykrywania wad w samochodzie, wyceny ewentualnych napraw i prowadzenia negocjacji.
  • Samodzielności w organizacji swojej pracy, wewnętrznej motywacji do działania i samodyscypliny.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych (zdolności negocjacyjnych, aktywnego słuchania, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, decyzyjności, budowania relacji).
  • Gotowości do odbycia szkolenia i wdrożenia w naszej centrali w Piasecznie.
  • Ważnego i czynnego prawa jazdy kat. B.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Dużą swobodę w działaniu po okresie wdrożenia, szef nie będzie stał Ci nad głową ;).
  • Zatrudnienie na oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, czyli podstawę + premię – już w pierwszym okresie pracy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Samochód służbowy - również do celów prywatnych!
  • Nowoczesne narzędzia do pracy: komputer diagnostyczny, miernik lakieru, testery i inne.
  • Wewnętrzny system szkoleń.
  • Rabat przy zakupie samochodu.
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych.
  • Ubezpieczenie grupowe na fajnych warunkach finansowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego dla najlepszych i najbardziej pracowitych pracowników, np. awans na stanowisko Regionalnego Managera.
  • Pracę w prawdopodobnie najlepszym zespole w Polsce!
I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Senior Accountant - Prague

  • Aspenstaff
  • Prague
  • 3 000 - 3 300 EUR/m

If you are an experienced Senior Accountant with a sense of precision and analytical thinking, we have an exciting opportunity for you!Resposibilities:- Complete bookkeeping in compliance with…

Engineering Manager

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Košice
  • 4 000 EUR/mes

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu Engineering Manager. Spoločnosť sa zaoberá výskumom, vývojom, dizajnom, výrobou, predajom a servisom elektrických spojovacích komponentov. Produkty…

Senior Process Manager Billing Service Processes

  • DEUTSCHE TELEKOM SK
  • Košice
  • 1 700 EUR/m

We are expanding our Customer Finance with a new team - Billing, and you can be there from the beginning.Are you a passionate guardian of quality with the ability to set up processes so that billing…