Nastavovač strojov a zariadení

Náplň (druh) práce

  • vykonávanie preventívnej údržby strojov, zariadení a nástrojov podľa predpísaného intervalu a rozsahu
  • nastavenie a korekcia parametrov strojov a zariadení podľa predpísaných pracovných postupov a inštrukcií
  • oprava strojov, zariadení a nástrojov, diagnostika, objednávanie náhradných dielov, hlásenie a odstraňovanie zistených nedostatkov
  • zabezpečovanie prác súvisiacich s prevádzkyschopnosťou strojov, zariadení a nástrojov
  • účasť na činnostiach v pohotovostnom režime /podľa potreby/
  • navrhovanie riešení na odstránenie zistených nedostatkov a súčinnosť pri zlepšovaní nastavenia a údržby strojov a zariadení
  • vykonávanie priebežných meraní výrobkov, strojov a zariadení
  • zodpovednosť za správnu činnosť na pridelenom strojnom zariadení
  • dodržiavanie interných predpisov, spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • účasť na školeniach súvisiacich s výkonom práce
  • práca v trojzmennej prevádzke

Požadované vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Dĺžka praxe
aspoň 1 rok
Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť
tímová práca
technická gramotnosť
samostatnosť
Ďalšie požiadavky:

  • pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
  • pracovné skúsenosti s nastavením a údržbou zváracích automatov a lisovacích zariadení výhodou
  • pracovné skúsenosti s lisovaním a s obrábacími strojmi výhodou
  • ukončené vzdelanie (strojárske alebo elektrotechnické zameranie)
  • samostatnosť, rozhodnosť, spoľahlivosť
  • pozornosť a precíznosť
  • manuálna zručnosť a technická gramotnosť
  • praktické myslenie a technický talent
  • skúsenosť s obsluhou zdvíhacích zariadení (mostový žeriav) a kurz viazača bremien výhodou
  • ochota rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti

Osobnostné predpoklady
pozornosť
spoľahlivosť
precíznosť (presnosť)
praktické myslenie
technický talent

Čo dostanete na oplátku:

Ponúkané výhody

  • mesačná mzda brutto od 1000€ do 1300€ vrátane mesačných bonusov a príplatkov; finálna mzda závisí od pracovných skúseností a zručností kandidáta
  • odborné preukazy hradené firmou
  • možnosť profesijného rastu a ďalšieho rozvoja
  • atraktívne externé školenia hradené spoločnosťou
  • doba neurčitá po uplynutí 6 mesiacov na základe vzájomnej dohody
  • príspevok na stravu (stravovacia karta)
  • príspevok na dopravu
  • bonusy pri životných jubileách a za lojalitu

Pracovné podmienky

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Skladník - Vodič VZV

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Trnava
  • 1 340 EUR/mes

V tejto pracovnej pozícii budete mať na starosti zaskladňovanie/ vyskladňovanie do/z regálov a v systéme.  Je to práca na 3 zmeny.  Budete jazdiť na VZV retráku.

MANAŽÉR PREDAJNE pre maloobchodný potravinársky reťazec - Trnava

  • Trnava
  • 1 750 EUR/mes

Ak máte prax z maloobchodu a hľadáte pozíciu v stabilnej spoločnosti s možnosťou sa naplno realizovať a byť dôkladne zaškolení, ste na správnom mieste :) Podmienkou sú skúsenosti aspoň 2 roky na…

MANAŽÉR PREDAJNE pre významný obchodný reťazec - Holíč

  • Holíč