OBCHODNÍK TECHNICKÉHO ZAMĚŘENÍ

Hledáme posilu do obchodního týmu. Pro našeho klienta, firmu, která Vás bude hýčkat, hledáme člověka, kterého baví obchod, má technické zaměření, umí navazovat a udržovat nové kontakty.

Co Vás čeká:

  • Péče o stávající zákazníky a také aktivní vyhledávání nových.
  • Příprava a schvalování nabídek.
  • Řešení poptávek dle potřeb zákazníků.
  • Reprezentace firmy při obchodních jednáních a veletrzích.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
  • Obchodního ducha.
  • Pozitivní vztah k technickým produktům.
  • Chuť učit se novým věcem.
  • Samostatnost, pečlivost a odpovědný přístup ke svěřené oblasti.
  • Komunikativní znalost angličtiny výhodou.
  • Zkušenosti v oblasti prodeje technického produktu jsou vítány.

Co dostanete na oplátku:

Co nabízíme:

  • Nadstandartní platové ohodnocení a bonusy.
  • Bohatý balíček benefitů.
  • 25 dní dovolené.
  • Pravidelné firemní akce a originální teambuildingy pro zaměstnance.
  • Zázemí ve stabilní a úspěšné společnosti.

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Engineering, region Praha hl.m.

Maintenance & Facility Manager

  • Goodcall
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Hledáme maitenance and facility managera pro fitness centra

Projektant elektro

  • HOFMANN WIZARD
  • Dohodou

Hledáme talentovaného Projektanta elektro pro našeho renomovaného klienta v oblasti českého strojírenství.Pro lokality Praha, Brno a Milevsko.

Technický specialista výstavby MaR

  • Talentinno
  • Dohodou

Odborné vyjadřování k záměrům a realizaci nových staveb a rekonstrukcí v areálu Účast na projektových a stavebních řízeních v rámci přípravy a realizace stavebních akcí, dozor kvality a náležitosti…