Obráběč kovů CNC

Hledáme CNC obráběče kovů!

Baví tě práce s CNC a chceš mít volné víkendy?

Ozvěte se nám!

Máme pro Vás zajímavou příležitost!

Náplň práce:

  • Obsluha CNC strojů
  • Seřizování a úprava programů (po zaučení)
  • Příprava strojů před směnou
  • Udržování pořádku na pracovišti

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Vzdělání v technickém směru
  • Zkušenost s CNC obráběním
  • Ochota pracovat na 12h směny (krátký-dlouhý týden)
  • Zodpovědnost k práci!

Co dostanete na oplátku:

  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu ve výši 50%
  • Příplatky za práci o víkendu a v noci nad rámec zákoníku práce
  • Firemní stravování
  • Služba „Employee Life Assistant“
  • Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
  • Sleva 50% z ceny produktů výrobce GEOMAG
  • Odměna za uskutečněný zlepšovací návrh
  • Příspěvek na penzijní připojištění

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Engineering, region Pardubický kraj

Strojní zámečník

  • Maxins
  • Choceň
  • Dohodou

Jsi těsně po škole a nevíš, kde získat praxi? Připojte se k našemu dynamickému týmu v Chocni, kde hledáme šikovného a spolehlivého strojního zámečníka, který se nebojí nových výzev!

Autoelektrikář/ka mzda od 195 Kč/hod.

  • HOFMANN WIZARD
  • Pardubický kraj
  • 31 - 45 000 Kč/měs

📢 HLEDÁ SE ELEKTRIKÁŘ/ka DO VYSOKÉHO MÝTA!Chceš si smontovat svůj autobus? Teda... aspoň jeho část? Bereme tě všemi deseti! Budeš zkoušet elektroinstalaci ve vozech na montážní lince a montovat do…

Dělník v lakovně mzda od 191 Kč/hod.

  • Vysoké Mýto
  • 36 - 40 000 Kč/měs

🌟 Přijď pracovat k největšímu zaměstnavateli v regionu, který vyrábí autobusy známe po celým světě. Získej atraktivní mzdu, 25 dní dovolené, příspěvek na ubytování, dotovanou stravu, roční bonus a…